Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Podzemnix alternative-rock'n'roll / Mahouš

„...ta těžší cesta!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Dvadevatenáct aneb Tomík&Smraďoch 20 let

Upraveno:

Ano, je to tak milí přátelé. Tomík se Smraďochem už buší do strun a loudí zvuky společně už od roku 1999. Neuvěřitelných dvacet let! Jagger a Richards jihočeského undergroundového bigbítu:))) Neočekávejte však obsáhlé rozhovory a fotky na titulních stranách prestižních časopisů. Ani naleštěná vystoupení v TV. Potkáme se v hospodách, klubech, festivalech, stodolách a venku! A hlavně ne virtuálně, ale osobně;)

KONCERTY

  • Vodácká akce, Kváskovice, 20. 4.
  • Mexiko festival, Strunkovice, 27. 4.
  • Jarní vyběhnutí se zimou, Lhenice, 25. 5.
  • Návrat Píchlé duše na scínu, před K2, ČB. 25. 5.
  • Sousedská slavnost, Prachatice, 15. 6.
  • Valníkfest, Lipí, 5. 7.
  • Drahofest u Marčíků, Drahotěšice, 17. 8.
  • Vasil, Zálesí, 28.12.

Youtube Video jXLDjrCwyMoYoutube Video jXLDjrCwyMo


OFICIÁLNÍ PROHLÁŠENÍ:

7. 4. 2019

Podzemníkům je moc líto odchodů několika velkých osobností v nedávné době... Dick Dale (autor legendární titulní písně Misirlou z filmu Pulp Fiction a král surf rocku), Dan Nekonečný (ministr rrrrozkoše) a John Žlábek Lennon (nejlepší zvukař v Č. Budějovicích). Budiž Vám země lehká pánové ve věčných lovištích! Váš odkaz bude dál žít v nás! Děkujeme Vám za to, že jste byli a že jste dokázali obarvit šeď tohoto smradlavýho světa! Aloha.

HLÁŠENÍ Z PRŮBĚHU

20. 4. Kváskovice

Ahoj a dobrý den, letošní koncertní sezóna, která se nese ve znamení TomíkoSmráďovo dvacítky úspěšně odpinknuta. Díky všem vodákům, oslavencům a před-kapelám MaMuMě i Znouzi. Řízky, pivo, domácí medovina a jiné substance. Nečekaný zombí i sníh pálivejch papriček na závěr. Hrdinou večera je Tomík, kterej basoval i přes chřipku, před vystoupením hoďku a půl zabalenej ve spacáku! Za týden se těšíme na Mexiko u Blanice snad už bez termosky s čajem!!

A co jinak??

Chcem hrozně holky, co na nás dlabou. Máme se rádi, rádi, rádi. A i když erupce na slunci nám holky ztratily, furt si jedem starej blues. Protože, když se vztah rozpadne, dobře to dopadne, jelikož víš, zas víš o životě víc. Tak: ať se jí daří, ať všechny trable k čertu jsou! Nám je dobře, je nám dobře, dobře nám je. Křičíme, jak moc je skvělý být nedospělý a v pohledu na svět odmítáme dospět.

V autě zatopit, změnit klima a projíždět kopce Svobodnejch hor – to je rock’n’roll! Zastav se - kam tak spěchíáš? - pojedem po jižních Čechách… pojď, jen pojď… uvidíš, že je to v klidu, dobře víš, že nedovedu lhát! Když si náhodou dopřeješ trochu víc, lůžkem se ti stane půlměsíc. A přestože v půl patý ráno dostává rozdrásaný vnitřek skleněnou hladinu a mám pocit, že se pominu, stejně vychááázíííííííí slnceee. Pak už jen vyvstane otázka: „jaktože v nebi jsem s univerzem?“ Hlavně nepadat z Olympica na zem.

Nebudem ti lhát, kámo, když Ti řeknem, že pravda a láska zvítězí. Tak se ještě plně neluč se svobodou, volnost ještě není za Tebou. Jo a taky neschovávej emoce za různý nemoce a hejbej se .

Podepsáni: Caravaggiové bez talentu, podobni Dálího Masturbantu. Chápej tedy zapadlí vlastenci z Mahouše, Prachatic a Prahy.

(pod čarou: tu-tata-tu-ta-tu-tata-tu-ta-tau i tráva dotýkající se lopatek, časem možná něco zašeptá vítr, ale to se musí nacvičit)

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »