The PIX - Úvod | Bandzone.cz

The PIX indie-pop / Rumburk

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Slova
  Nezařazeno
 • Tonight
  Nezařazeno
 • In Your Tears
  Nezařazeno
 • Domov můj (Šluknovský výběžek)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Rosic

Dnes jdu na vás do Kytlic tak jsem chtěl vědět na co.Moc se těším hodně dobrý hudba hladí na duši

Bez profilu

Tereza

Ahoj,
Chci Vám moc poděkovat za vystoupení v sobotu 18.6. 2016 ve Varnsdorfu. Bylo to neuvěřitelný, plný pozitivní energie a z písničky Slova mi nabíhala husina. A díky Vám už nepociťuji nedostatek německého rapu ve Šluknovském výběžku :D Díky :)

Bez profilu

Jája

Ahoj kluci!
V sobotu 11.6. 2016 jsem vás poprvé viděla i slyšela na koncertě v kostelíku Na Kopečku a velice jste mě zaujali a okouzlili. Působili jste na mě tady u nás na severu jako zjevení - v tom nejlepším možném smyslu.:-) Byl na vás pěkný pohled nejen proto, že jste pohlední a sympatičtí mladíci, ale protože jste vyzařovali velmi pozitivní energii, čišela z vás radost z hudby, koncert jste si užívali a přesně to vše se vám podařilo přenést také na lidi, kteří vás poslouchali.:-) Máte hodně pěkné a zajímavé písničky, moc pěkně zpíváte a hudba, kterou vytváříte je moc prima, veselá a pohodová. Písnička By My Side je přenádherná a je pro mě pohlazením na duši.:-) Mrzí mě, že jsem vás nepoznala a neslyšela již mnohem dříve... Získali jste nového fanouška.;-) Už se moc těším, až vás zase budu mít možnost vidět na nějakém dalším koncertě. Držím palce, ať se vám hudba pořád tak dobře daří.;-)

Zobrazit všechny názory