Ahoj koJAn tu je stranka klubu a je tam aj mapka... a taxik ta tam donesie... nastanici nejaky chtis... tak vela zdaru pri ceste na koncert :P
http://www.intruderclub.sk/new/index1…
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
moc dobra muzika, moc.
Ahoj koJAn tu je stranka klubu a je tam aj mapka... a taxik ta tam donesie... nastanici nejaky chtis... tak vela zdaru pri ceste na koncert :P
http://www.intruderclub.sk/new/index1…
Seruste ,jeden z vas mi pisal na pokeci ohladom koncertov ,len som to zrusil a nezapametal si nick -takze takto : promin vylucne robim len koncert na style death/black a tomu blyzke.
Majte sa krasne
nech sa dari
Kalmi
boha v piatok sa mi nepodarilo sa dostaviť. zaujímal by ma názor niekoho, koho už prešiel ten prvotný ošiaľ z tejto skupiny. bolo počuť všetko? lebo predtým som napríklad basu len videl, nepočul. spevák tiež mohol byť hlasnejšie.
tak ako? prišiel som o veľa čo sa zvuku týka?
diki za pesnicku chalani...:D super 18 diki pato ..:D boli ste super!
V randale u nas vrchol koncertu, nikomu z vas nemozem nic vytknut, technicky dokonale, srdcom este viac, malo to stavu, gule, enersiu, vsetko co od hudby ocakavam, genialne texty, uplne perfektne piesne vlastnej tvorby co dodat no.Chcem a musim vas vidiet znovu.Zeby vylet do Zamkov?kde to tam je?nie je nejaka mapka?ci taxik nas tam donesie?dajte enjak vediet prosim
Ahoj The Paranoid:)..
Dost ma oslovila vasa hudba..
Skuste ceknut nas profil..prave vydavame CD v profile mame 4 skladby...
Vela stastia len tak dalej:)
Kura-Experiment
Ahoj The Paranoid:)..
Dost ma oslovila vasa hudba..
Skuste ceknut nas profil..prave vydavame CD v profile mame 4 skladby...
Vela stastia len tak dalej:)
Kura-Experiment
Chalani, o kolkej hrate? pre istotu tam radsej budeme uz od osmej, ach.uz nech ste tu, nevieme sa vas dockat, potom za vami behneme na pivo, chceme vam nieco este navrhnut, nejake akcie tu u nas v BA aby sme vas mohli tu castejsie vydat. S pozdravom Pato, MiLAN, Chemo, Saša, Duri a Ondro.Vecer sa vidime, odpalte to jak vzdy