The Paranoid - Názory | Bandzone.cz

The Paranoid rock-screamo / Šurany

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

14. listopadu 2011
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Anjeli spia
    Sedem
  • Únos
    Dva svety
  • Neviem ti povedať nie
    Sedem
  • Mesto hriechov
    Sedem
  • Nikdy nezabudnem
    Sedem
  • Neotočím sa
    Sedem
  • Môžeš ísť
    Sedem
  • Z plných pľúc
    Sedem
  • Prebúdzanie
    Sedem
  • Navždy
    Sedem
  • Pochovaný zaživa
    Sedem
  • Začni vidieť
    Sedem
  • Nepatrím nikomu
    Dva svety
  • Kto z vás?
    Sedem
  • Smäd
    Posledný nádych
  • Zachráň ma
    Dva svety
  • Je v nás viac
    Dva svety
  • Záblesky rán
    Posledný nádych
  • Nutné zlo
    Posledný nádych
  • Tiene
    Posledný nádych

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Dawerick

moc dobra muzika, moc.

Unmourned

Seruste ,jeden z vas mi pisal na pokeci ohladom koncertov ,len som to zrusil a nezapametal si nick -takze takto : promin vylucne robim len koncert na style death/black a tomu blyzke.
Majte sa krasne
nech sa dari
Kalmi

skaner

boha v piatok sa mi nepodarilo sa dostaviť. zaujímal by ma názor niekoho, koho už prešiel ten prvotný ošiaľ z tejto skupiny. bolo počuť všetko? lebo predtým som napríklad basu len videl, nepočul. spevák tiež mohol byť hlasnejšie.
tak ako? prišiel som o veľa čo sa zvuku týka?

Bez profilu

koJAn

V randale u nas vrchol koncertu, nikomu z vas nemozem nic vytknut, technicky dokonale, srdcom este viac, malo to stavu, gule, enersiu, vsetko co od hudby ocakavam, genialne texty, uplne perfektne piesne vlastnej tvorby co dodat no.Chcem a musim vas vidiet znovu.Zeby vylet do Zamkov?kde to tam je?nie je nejaka mapka?ci taxik nas tam donesie?dajte enjak vediet prosim

Kura

Ahoj The Paranoid:)..
Dost ma oslovila vasa hudba..
Skuste ceknut nas profil..prave vydavame CD v profile mame 4 skladby...
Vela stastia len tak dalej:)
Kura-Experiment

Bez profilu

Bratislava Funclub

Chalani, o kolkej hrate? pre istotu tam radsej budeme uz od osmej, ach.uz nech ste tu, nevieme sa vas dockat, potom za vami behneme na pivo, chceme vam nieco este navrhnut, nejake akcie tu u nas v BA aby sme vas mohli tu castejsie vydat. S pozdravom Pato, MiLAN, Chemo, Saša, Duri a Ondro.Vecer sa vidime, odpalte to jak vzdy

1 2 3 4 5 68101317222835445464738085899294 95 96 97 98 99 100 101 102 103105107110114119125133143155168182195206215222227230232234 235 236 237