chlapci hrate uplne super...na tlmacskej kalbe ste boli jediny, ktory ukazali ako ma vyzerat UNPLUGGED...mate super pesnicky a vela fanusikov...tesim sa na vas dalsi koncert, ci uz to bude Unplugged alebo normaly....hrate super vo vsetkych smeroch....drzim palce, nech sa Vam dari... :D
Mister Cikula
kevin7691 prosim ťa pekne prvá vec je že spomínaná kapela paranoid ani nehrala poriadny unplugged, keďže po štyroch či koľkých pesničkách odložili akustiky a hrali normálny koncert, druhá vec je že po hudobnej stránke je napríklad Exit Toilet na úplne inej úrovni...










