taketo mozem x) uplne super v bystrici hadam zavitate aj castejsie ;) proste...wow xD a mate pekneho gitaristu ale to uz asi viete xD *blush*
delicious
Uha, co to tu na Slovensku mame, ze som o tom este nepocul. Dnes ste mi vyrazili dych. Som konecne zostal hrdy, ze som slovak, lebo po odsledovani par euroviznych šov som sa hanbil. To čo ste náým v Banskej dnes dali? Nemam slov, idem vás sledovať, teším sa na album









