The Paranoid - Názory | Bandzone.cz

The Paranoid rock-screamo / Šurany

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

14. listopadu 2011
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Anjeli spia
    Sedem
  • Únos
    Dva svety
  • Neviem ti povedať nie
    Sedem
  • Mesto hriechov
    Sedem
  • Nikdy nezabudnem
    Sedem
  • Neotočím sa
    Sedem
  • Môžeš ísť
    Sedem
  • Z plných pľúc
    Sedem
  • Prebúdzanie
    Sedem
  • Navždy
    Sedem
  • Pochovaný zaživa
    Sedem
  • Začni vidieť
    Sedem
  • Nepatrím nikomu
    Dva svety
  • Kto z vás?
    Sedem
  • Smäd
    Posledný nádych
  • Zachráň ma
    Dva svety
  • Je v nás viac
    Dva svety
  • Záblesky rán
    Posledný nádych
  • Nutné zlo
    Posledný nádych
  • Tiene
    Posledný nádych

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

KAT

pisal som sem preto aby som sa vyjadril k tvorbe kapely,nato to tu predsa je..nie je tu napisane Sem piste len pozitivne komentare...je to tu na vseobecne ohlasy,kto chce pochvalit kaplelu tak ju pochali,kto chce zkritizovat tak ju zkritizuje..nechapem co ste tu z toho hned taki napichani..sa naucte prijmat aj zle veci,zivot nie je len o pozitivach,nebudte zo syreckov a nevyplakavajte hned ked vam niekto vynada..neocakaval som nic,ved preco aj?.co ja mam s tymto tu?..ja som napisal svoj nazor a ten precitlively chlapec sa toho chytil a ja som len odpovedal..cela vec..

Bez profilu

...

možno ani sám nevieš prečo to sem píšeš,ale máš strašńu potrebu sa vyjadriť, poukázať na svoj subjektívny názor ,ktorý,možno,ani nemá obzvláštne opodstatnenie... a je zjavné,že reakcie ktoré Ti sem prišli si očakával ,ako exceletne si na ne nadviazal,klobuk dole... ešte par kapitol a už len dúfať,že sa sem dostane nejaký vydavatel a všimne si tých pár riadkov tvojho nápadu na bestseller s názvom "Kritik" ... :-) máš prehľad,držím palce...;-)

Bez profilu

KAT

aka zmena pprosim ta? kludne tu mozem dalej nazyvat ich tvorbu srackou,tak isto aj tu vasu,ale nakolko vidim jak to s tebou zamavalo tak som volil ine slova /ake slachetne odo mna,ze? no ale nic nove lebo ja som strasny dobrak..:) / ani ja nepoznam teba ale vidim ze ty si stelesnene dobro ktore ma v zivote vsetko po com tuzilo..ja nemam co zavidiet,ja co som chcel na to som si sam zarobil,mna rodicia nepodporuju..a stale utocis na anonymitu...ja neponam teba,ty nepoznas mna,mna nepozna kapela paranoid,ja nepoznam ich z ich ludskej stranky a tu ani neriesim..ja stale rozpravam len o kapele ako celku a vobec len hudobnu stranku takze kto som alebo niesom je absolutne uplne jedno,uz si to konecne uvedom a potom rozpravaj o rozume 13 rocneho decka

Bez profilu

KAT

a este nieco..kapela sa nemoze pacit kazdemu..mne nedala absolutne nic,ani po hudobnej stranke,ano po textovej,p ziadnej..preto ju nemozem chvalit..ani ty nechvalis nieco co sa ti nepaci..kapela musi mat aj negativne ohlasy a jeden z nich som napisal a vy dvaja sa tu z toho idete posrat..a mozno to ani nie je tym ako velmi sa vam ich hudba paci ako skor tym,ze sa chcete chlapcom zaliskat a vopchat sa im pekne hlboko do zadku aby vas pri najblizsom koncerte pozdravili sami od seba a vam stuplo ego,ze aki ste super ze sa s kapelou poznate...mozno prave moja kritika ich nakopne kniecomu z coho mi padne sanka az na zem a ked sa tak stane tak ja nemam problem s tym to pochvalit..zatial sa tak nestalo tak nemam co chvalit..vy teda zostante ojektivnejsi a otvorenejsi pre kazdy nazor..lebo ked ste takto uzavreti len pre chvaly,moze sa raz stat ze vas to vytoci tak,ze vam zliha srdce a bude s vami koniec...z mojej strany zatial vsetko..budte stastni a veseli..:)

Bez profilu

KAT

bol som na ich koncertoch,vzdy o tom istom,nic nove..ja nesudim nieco co nepoznam,to je prva vec. druha vec je,ze nie som diplomat aby som tu pouzival skryte slovicka medzi riadkami,aby som sa slusne vyjadroval a podobne veci,ked mas s tym problem,chod sa za mna pomodlit do kostola,sme v ,,demokratickom,,state kde sa moze kazdy vyjadrat ako uzna za vhodne..skryvanie za anonymitu..nebudem si tu zakladat ucet len preto aby som bol pre teba ,,znamejsi?neanonymnejsi? alebo akykolvek dalsi vyraz..JAnezz..ty ides rozpravat o diplomacii a o par viet neskor ma posielas do pice..smiesne ty chytrak..:)) a ich kvalita..chlapec mzno vie zahrat viac ako dva akordy,to sa uzna,bubenik zabucha do rytmu.a tam ich kvalita konci..pre mna nic okuzlujce..ty pri tom mozno onanujes ked sa tu tak rozplyvas..ostatne dve kapely k troymi idu turne su kvalitou a napadmy niekolko nasobne popredu jak tito chalani...co co vlastne robim ja?..ja robim koncerty..a sedlak so slamou??..nebud smiesny viac ako si..

ajka

zdravim :) mate dobru tvorbu, dobry styl hudby dobry spev, som rada ze taka kapelka ako ste vy existuje :)...len skoda ze tu nemate viacej svojich pesniciek zverejnenych :)....a chcela som sa opytat ci budete aj na rockovom zabere:)

JANEZZ

To KAT: Co robis vlastne ty? sedis si na vajciach a vychytavas chyby?ubohe, lebo toto nie je kapela zakladajuca si na image.su to kvalitny hudobnici, ktori v mnohom prestali zname slovenske kapely alebo muzikantov, ktori nemaju napady ani, sikovnost a techniku. A okrem toho, ich hudba lieci velke mnozstvo ludi. Samozrejme nic sa nemoze pacit kazdemu, ale ako po vedal Etko, da sa top aj diplomaticky napisat. Nuz to asi sedlakovi so slamou vo vlasoch hovim marne. Videl si niekedy ich koncert, alebo len splietas najhorsie zvasty aby si niekoho urazil? ho do piče svetelnou rychlostou.Ukaz co vies ty, porovname, posudime.

Bez profilu

KAT

strasna sracka,bez napadu
jednotvarne,umeli chlapci zakladajuci si na imidzi,pre 15 rocne pubertacky v poriadku a ze rozbity hotel po koncerte je obvykle..:D:D:D:D:D:D:D:D traposi by som chcel viidiet kolko hotelov ste rozbili..

1 2 3 4 5 681013172228354249566266697173 74 75 76 77 78 79 80 818385889297103111121133147163179194206215222227230232234 235 236 237