Aj ja si myslím, že či už s romanom alebo bez romana vzdy to bude peckova hudba a koniec koncov vybral si sam. Vas budem pocuvat vzdy, len si najdite nahradu rychlo a vsetko bude super. Myslel som si , ze je to o igrovi a o romanovi, ale ako vidim nenahraditelny je len igor, lebo neviem si predstavit ako by to znelo bez neho alebo ako by ste mohli bez neho hrat. nech sa dari, na kalnu idem aj s kamosmi, dlho som vas nevidel.
mim
vsetka cest a slava, uplne pre vsetkych jednoznacne kapela festu. rozprudili ste to ako sa patri a ako je u vas zvykom







