Jaquelyne: The Paranoid is Slovak band ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jaquelyne: The Paranoid is Slovak band ;)
odkedy som si vás pustil pustam vas kazdy den... nechystate BN niekedy
And...I loveeeee CZ <3 my true dream! ♥
I'm from Brazil, and I love this band! <3 i really love you. kisses :*
ahoj ...ste skvely fakt ;)...plánujete nejaký koncert v LM v dohľadnej dobe?
to Tomoxt: neboj.. svoju "starú" gitaru mal vo štvrtok na koncerte takže táto bola len na klip :D
a chalani.. kedy nahráte ten nový song čo ste hrali v BA?
V pohodicke klip...Ale Roman! Kde si nechal tu nadhernu gitaru co si mal? To uz navzdy ci len do klipu?
TO metalcorebadmess: Ahoj, my sme 8.apríla boli pozvaní na koncert do Dúbravského kultúrneho domu, a to aké si dáva organizátor, ktorým samozrejme nie sme my vstupné, tak do toho my nezasahujeme. Tiež sme mu navrhovali, aby ho zmenšil ale neprijal to, nás do toho nič, my ideme odohrať koncert, takže takto to je. V Bratislave ani nikde si 7 € iba za náš koncert nepýtame, takže svoje kvality máme zhodnotené neboj.
Chlapci vam to uz uplne jebe na mozog ze 7 Ecok za koncert ? Tolko nepytaju ani najvacsi velikani ne to nejaka kapela co hra emo-disco-pop-core... Nic v zlom ale mali by ste trochu prehodnotit svoje kvality :)
Dost povedený klip ;) Dokonalost :))