Ahoj The PRDNOID máš viac ako 10 rokov? :)
Lenka
Tak chalani, geniálne to je, celá pesnička aj klip :) Zas a znova ste nesklamali :) Ste super :)))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak chalani, geniálne to je, celá pesnička aj klip :) Zas a znova ste nesklamali :) Ste super :)))
Presne tak chalani, a vy si sedkate doma na ritkach a chalani makaju, plnia si svoj sen a zarabaju pomaly ale isto stale viac .. a cas plynie a vy stale nie ste v nicom dobri, alebo aspon tak dobri, aby ste boli v niecom skutocne uspesni. A roky idu a vy si vybijate frustraciu na internete..
Aj keby mali 8 rocnych fanusikov, je na tom nieco zle? Ti fanusikovia budu rast s nimi, az do dospelosti a pridu dalsie generacie mladych..
..dosmejete sa:)
Novy klip sa moc podaril, je to profesionalne!! Ma vtom prsty pan Krisak? :)
The PRDNOID, tiez zdielam tvoj nazor :) V poslednej dobe je takychto kapiel plny pytel... ale asi to fakt leti, ale co uz, moda je moda :D
Ahoj The PRDNOID máš viac ako 10 rokov? :)
Detská kapela,máte aj fanúšika nad 15 rokov?
bandzone.cz/mementomortis :D
díky za spolupráci včera. bylo to fajné
Ahoj,
foto na http://www.photomusic.cz/report/667…