Yes,ďakujem,teším sa :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Yes,ďakujem,teším sa :)
Daniel, pripravujeme new design ;)
Ahojte,chcel by som sa spýtať či sú nejaké trička officiálne The Paranoid
kluci jste fakt nej nej nej nej nejlepsi =0)
romane hodne stesti zdravi k svatku =0)
ahoj kluci. romane chtěla bych ti popřát k svátku.hodně štěstiíííííííííííííííííííííííííííííííííí ííííííííííí.
Zdravim pani,
musim povedat, ze ten klipek je luxus;) Len tak dalej!
Lukas / IDS
www.isisdesignstudio.com
čavte wlesfeste bola sranda super aj na buduci rok dufam pridete ale bo do amfika neaky koncert cawte Veronika.
čau kluci.budete hrat v novém jičíně. ted´v srpnu prosíííííííííííííííííííííííííííííííííííí íííííííííííííííííííííííííííííííííím.
jste dobra takže jsem se chtela zeptat jesli nebudete hrat někdy v srpnu vnovem jičině