VDAKA LUDIA SME RADI AK SA VAM NASA HUDBA PACI, MOC NAS TO TEI..STE NASOU INSPRIRACIUO. TO GDbety: mame sa fain, celkom to ide a co ty???vdaka aj adush a lowe..ked budeme v trencine, co by sme dost chceli tak sa urcite ozveme..
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
VDAKA LUDIA SME RADI AK SA VAM NASA HUDBA PACI, MOC NAS TO TEI..STE NASOU INSPRIRACIUO. TO GDbety: mame sa fain, celkom to ide a co ty???vdaka aj adush a lowe..ked budeme v trencine, co by sme dost chceli tak sa urcite ozveme..
woooou,,xD,,,jakozeeee stee fakt fest fest dobryyy,,xD,,,,uuzasna hudbickaa a dobry image chalani,,xDD,,,fakt ze klobuuk dolee tak len tak dalej snazteda,,x)),inak kebyze mate koncik niekde v Trencine alebo pobliz taak mi to prosiim hodte niekto do nazorof,,,wdakaa,,,xD,,paaa,,xPP
boshee chalani ja Vás žerem total brutaaal :D hlavne Romana....kokos ale ste uuplne ta najbrutalnejsie kapelaaa a zasluzili ste si vyhrat blast beat :) cmux
Ahoj :) kluci :) super hudba :)
fakt jako :) A jak se máte? :) mějte se hezky :)
Gratulujem!!!
romi vymazaval by som reklamy
cavte chalani...vy budete hrat asi tiez v Modre v ramci blast.beat-u ze? ja som z kapely Brain In A Cage a chcem sa Vas spytat ci neviete ci bude nieco preplacane? myslim tym cestu...diki
Cawte chalani ..fakt dobra kvalitka...taka hudba je uz nieco poriadne:) Paci sa mi to velmi.. ked chcete mozete kuknut aj moju kapelu www.bandzone.cz/infect
yeah aj ja sa pridavam =)
To patrik sykora: Podla mna nehras hudbu ale pi.covinu bez urazky...
Trapko