....no skoda ze az v septembri ale dufam ze cd bude k dispozicii :) normalne na zohnanie:) ale ked tak roland zozene:D z New project sak ten ze Vás pozná heh a tak pojdem kuknut do TT na ekofest teda kolko piesni tam budete hrat?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
....no skoda ze az v septembri ale dufam ze cd bude k dispozicii :) normalne na zohnanie:) ale ked tak roland zozene:D z New project sak ten ze Vás pozná heh a tak pojdem kuknut do TT na ekofest teda kolko piesni tam budete hrat?
Cafte frajeri. Chcem sa opytat. Neposkladame si backline na Hodokvas dokopy? Dohodneme sa a kazdy donesie nieco. Co vy na to?
nemate zaco, uvidime sa na ekofeste :)
jaj boha :D no ja us nevem co tu mam pisat boooo som toto leto este na zhadnom feste nebola....a ani na hodokvas asi nejdem sakra....akurat tak na podhajsku :((((((((((((( mozzno ten ony jak sa to vola....nwm...a sak kluci......looobim caute
neni zac..:)no musim vas aj ja veru pochvalit...robite skvelu hudbu!.. keby mam klobuk tak ho dam dole..:D..na tom topfeste som len nahodou bola na blizku ked ste hrali no ale som rada ze som tam bola...len tak dalej..neprestaaavajte hrat...;)..zdravim vas a tesim sa na dalsi koncik..:)
ozaj chcela som sa pytat ci pridate ten song o tom tyranom dievcati? ta bola fakt super a ta v útrobach to si dokazem pustit aj 10 krat denne to je fakt super ze to este nemam ohrane :) ste fakt super heh :)
Chalani, nemam slov.Neviem ako ste sa dali dokopy ale viem, ze robte to co robite, lebo je to neskutocne.videl som Vas raz v zivote a som uplne ohromeny co mi tu na malom Slovensku mame za kapelku.Som myslel ze hudbu, ktoru mam rad budem vecne pocuvat jedine v cudzom jazyku a teraz ked som tam stal a zimomriavky z toho ze som rozumel tym skvelym textom a z toho aku muziku robite si myslim ze ste totalne skvely a mate velku buducnost.Nech to vyjde.
cawte ludia.Sme velmi radi za ohlasy, ktore nam sem pisete.Mame radi vsetky vase nazory a dost nampomahaju, takze parada
TO branyo: CO SA TYKA TOHO SONGU O TYRANOM DIEVCATI, ZABLESKY RAN SA VOLA, hej vieme je to dlhsi song ako vsetky ine a je aj iny..nie je to taka vec, kztoru pocujes prvykrat a paci sa ti..je to o napocuvani dost, proste citova skladba, ktoru ked si napocuvas tak sa nenudis..Uznavame ze bola ina ako vsetky ostatne, ale chceli sme ju zahrat na topfeste.A niekto pisal, ze sme mali malo songov a kratke vysupenie..No nase vystupenie bolo obmedzene na 30 mninut, taksme nestihali dat viac songiv..vlastne sme ani nezahrali vsetky, hodili sme jeden cover a pustali dalsiu kapelku..dakujeme za nazory Vam vsetkym..
The PARANOID - gratulujem. Výborné vystúpenie. Na to že bolo o 13:00 bolo dosť fanúšikov. A máte aj dobré hodnotenie. Nech sa Vám dobre hrá aj na HODOKVASE aj na ďalších "festoch" ste SUPER
http://www.hudba.sk/spravy/2008-06-29…
gratulujem k HODOKVASU :) som myslel ze moj hlas viac zavazi ale ocividne ho nebolo treba :D.. bohuzial top fest mi usiel ale na hodokvase sa vidime! zatim a este raz gratulujem!!!