tak to je sakra dobrý.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tak to je sakra dobrý.
KURVA JO!!!!!!!
Pánové, tomu se říká sešup, dobré.
Pánové, musím před vámi veřejně smeknout, protože to, co jste nahráli u mě ve studiu je prostě pecka po všech směrech. Pokud se taková skvělá muzika nebude lidem líbit, tak už nevím... Ale aby vám ta chvála nestoupla do hlavy tak nakonec: hrajete a zpíváte fakt příšerně, udělejte s tím něco:-)
Ahoj chtěl jsem se jen přeptat jestli byste nevěděli v Plzni o naky volný zkušebně, sháníme předem dikes :) ať to hraje :)
Pozdravujeme a dávame do pozornosti internetové rádio zamerané na kapely a interpretov, ktorých nehrajú komerčné rádiá. Popočúvajte, prípadne im ponúknite skladby. www.demomusicradio.com . Nás už hrajú. Veľa úspechov. SHANDY A ESTER
Klárka?... ahoj, tak to opravdu nevíme, ale časem snad něco nahrajem...hihihihahahahehehe...noa pak snad bude koncert :) bigbítemo
Ahojky, kdy budete mít koncert?
No, konečně :-) .