Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Theodor Franklin rock / Praha a okolí

„Mrtev...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Konec

Milí přátelé, kamarádi, posluchači, fanoušci,
před nedávnem jsem zveřejnil vcelku optimistickou stať ohledně následujícího směřování kapely Theodor Franklin. Stalo se tomu tak, že Honza se den poté přes šesteré předchozí ujištění rozmyslel, že vlastně rock asi hrát nechce, takže jsme byli opět bez basy. Oslovil jsem tedy Honzu Košťálka, se kterým jeho případné navrácení do Theodoru řeším občasně již asi od června. Ten se ovšem stále nemůže rozmyslet, co a jak, a upřímně, již asi měsíc mě toto nahánění spoluhráčů silně přestávalo bavit. To, spolu s mým vývojem hudebníc názorů a především faktem, že na příští dva roky se pravděpodobně odeberu za hranice naší české kotliny, vyústilo v rozhodnutí:

Theodor Franklin tímto ukončuje svou činnost.


Rád bych zde poděkoval všem, kdo se se mnou potýkali ve zkušebnách a na podiích, zejména pak Honzovi Košťálkovi, Markovi Kühnovi, Tomáši Bártovi, Ondrovi Jelínkovi a Honzovi Pávkovi, kteří mi pomohli kapelu rozjet a nebo se v jejím průběhu výrazně zasadili o její pozitivní vývoj a zlepšení zvuku, dále také všem, kdo navštívili některý z našich koncertů, všem našim kamarádům, dívkám, příbuzným, a jiným elementům, kteří nás po dobu naší činnosti přes někdy sporadické výkony podporovali.
Doufám, že alespoň některým z vás přinesl poslech hudby v podání Theodora Franklina potěšení.
Mějte se pěkně a možná, kdo ví, za pár měsíců až let nashledanou v nějakém jiném uskupení :) .
Tadeáš


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Starej Gúgl


Bez profilu

Jo, lepší se to.

joker


Bez profilu

tohle myslite važne? bubenik naprosto mimo a ten zbytek taky totalne mimo rytmus. To bych chtel videt toho klavesaka kterj se přida. To video ve vlastnim zajmu stahnete.

fredy


Bez profilu

meli by na sobe hooodne zamakat jestli to chtej nekam dotahnout. Tohle zatim neni ani na vesnickou tancovačku

Zobrazit všechny názory »