The Impallers - Úvod | Bandzone.cz

The Impallers indie-rock / Kuřim

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • 01---2010-The_Impallers-05_-_Show_me_how_-_Svět_Unavenej_-_theim
  Nezařazeno
 • 02---2010-The_Impallers-01_-_Na Hotelu U mostu_-_Svět_Unavenej_-
  Nezařazeno
 • 03---2010-The_Impallers-06_-_Síť_z_pavučin_-_Svět_Unavenej_-_the
  Nezařazeno
 • 04---2010-The_Impallers-10_-_Dromedár_song_-_Svět_Unavenej_-_the
  Nezařazeno
 • 05---2010-The_Impallers-08_-_Do_tvojí_krásy_-_Svět_Unavenej_-_th
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

The Impallers slaví 15. let

Ano, ač je to těžko uvěřitelné, je tomu opravdu tak :-) I když se v kapele za dobu její existence vystřídala spousta lidí, nic to neměmí na faktu,že uplynulo patnáct let od doby, kdy z mladické nerozvážnosti Marek Slouka a Karel Novák položili její základy :-) Toto jubileum jsme oslavili co nejdůstojněji v sobotu 7.5.2011 v kuřimské restauraci U Wágnerů.

Všem příznivcům, kteří se zúčastnili děkujeme ! A těšíme se na další koncerty s Vámy !!!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Nahrávací studio George Lukase - Brno

Dobrý den,
rádi bychom Vám nabídli služby našeho nahrávacího studia. Nacházíme se v Brně, máme dlouholeté zkušenosti (téměř 15 let) s nahráváním všech žánrů počínaje folkem, rapem, rockem, metalem až po mluvené slovo, dabing nebo reklamy. Nahrávají u nás kapely z celého světa, zkušení hudebníci zvučných jmen i amatéři, kteří jsou ve studiu poprvé (k těm přistupujeme shovívavě a téměř mateřsky). Před samotným nahráváním preferujeme osobní schůzku s kapelou, kde se seznámíme a popovídáme si o tom, jak bude práce ve studiu probíhat, na co je potřeba se připravit a tak dále…
Více informací, včetně fotek ze studia a ukázek naší práce najdete na www.georgelukas.cz.
Máte-li zájem, kontaktujte nás na email: georgelukas@seznam.cz nebo na mobil: 604 748 719. Těšíme se na případnou spolupráci při nahrávání vašeho CD nebo Dema.
Nahrávací studio George Lukase - Brno

HIRAX Shop

Nejlevnejší punkovo-rockový E-shop! Navštívte nás na www.hiraxrecords.sk a kouknete se po vašich oblíbených kapelách. Trika, CD, placky, nášivky, tašky, batohy, boty STEEL, bombery, mikiny, vyšívané a kožené veci na objednávku, knihy, ziny a množstvo jiných veci.

Zobrazit všechny názory