připojujem saaa, nu song je mrtě =P
Kečup-TF
Čemu nerozumíš: Je to fajn pánové! Zdravíme!
Luciik6: Díky, těšíme se ještě jsme v Písku nehráli a já tam občas jezdim a mám to tam rád;)
Honza: Ota tě zdraví! Díky!
Honza: Já to tušil že někdo bude čakat do půlnoci!:) Zdar kámo!
Majkl Klose: Díky! Těšim se na další tvoje recky na KaH!:) Ty nový Adicts teď poslouchám každej den!
Kralis: Díky! Dobrej vzkaz:)
Mejdlo: Díky kámo!
Pipes and Pints: Zdravíme, díky za koment!:)
Punk Floid:Nazdárek, už se těšíme na vaše!:) Dík!
Orchestr: ?
NnyNka: He he:)
MM: Díky těší nás to!
Bujty: Uvidíme se díky!
Spam: Já o tom vim, psal sem kámošům, co na ně máme maily.. Chtěl sem se pochlubit a rozeslal to blbě, jestli byl tvůj mail mezi nima napiš mi ať si tě vymažu.. Omlouváme se!











