Scéna sa vám fakt vydarila :)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Scéna sa vám fakt vydarila :)
dobre vy vcera v Neutralu... :-) a zdravim toho blazna s kytarou co neumi s internetem :-D
Noví písnička u mě na profilu:-(
Dnesek byl super, diky! Jinak myslete na to e vas Plzen vzdycky rada uvidi!
válíte to bomba novinka-super
faajný song moc mocc.. Úžasný ste. Škoda že tá Banská Bystrica nevyšla, tešila som sa tam.. Dúfam že prídete a výde to, kluby mám radšej ako festy... =P
ta nová píseň se povedla!!!;)
Ty nový songy jsou fakt výborný! :) Jen tak dál x))
tož kurva dobré
ta nová písnička je nejvíííc!!.uplně skvělá :)