nazdar máj bojs ! xmass my tento rok vubec nevyšiel,. tak sa na vas teším, ked si spolu zase zabékame na nejakom koncerte. všecko dobre do 2015 ,. see ya. s pozdravom tatko medved :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nazdar máj bojs ! xmass my tento rok vubec nevyšiel,. tak sa na vas teším, ked si spolu zase zabékame na nejakom koncerte. všecko dobre do 2015 ,. see ya. s pozdravom tatko medved :)
Čus Majkle, zní to super jen tak dál, my přidáváme taky! Zdar Kečup
Ahoj kamarádi! Náš profil naší nový kapely - http://bandzone.cz/dezertoftheday?at… - přidali jsme si vás do spřízněných kapel, jestli neva :) Zdraví vás Majkl!
Mílí přátelé muzikanti, zveme Vás touto cestou k návštěvě našeho nového nahrávacího a produkčního studia http://www.zzrecords.cz
nebo
https://www.facebook.com/zzrecords.cz…
Jsme tu pro Vás
Váš ZZrecords team
Nazdar! Pred pár dňami sme vypustili na svetlo sveta nové EP "Svet volá po náprave!" Všetky skladby nájdeš v playliste, ktoré si môžeš vypočuť, stiahnuť alebo prípadne vyjadriť názor. Tešíme sa za každú aktivitu. ČKDT!
čekujte muj jednočlený projekt zaměřenej převážně na styl alá předrevoluční punk
http://bandzone.cz/_80289?at=news
Čaute!! po vyše dvoch rokoch pauzy sa opäť vraciame do klubov medzi Vás. Nahrali sme 4 nové songy v štúdiu Revolver a ako prvú si môžte vypočuť na našom bandzone: V správnom lokále / Jano, Kubo, Šuky, Šteffi /
Poslechněte si single kapely hrající elektronickou muziku naživo! Přejeme příjemný poslech :) http://bandzone.cz/hardtoframe
Ahoj ahoj!! Naše nové songy su nahraté, vypočujte! -:o)
Ahoj!
Jedna pozdní recenze na váš poslední počin, kdyžtak na Vinyl Disk Musick:
http://www.srpuls.cz/vdmusick/recenze…
Mějte se!
Merťák