Souhlasim s klukama a těšim se na nějaký to nový triko :D
Jinak nový písničky jsou skvělý! Jen tak dáál!! =)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Souhlasim s klukama a těšim se na nějaký to nový triko :D
Jinak nový písničky jsou skvělý! Jen tak dáál!! =)
plně souhlasím z Michal x)
new hadry.:D:P by byli skvělí..:P:D:P
Koky: Dík!:)
Rockerkamonika: Tak to by si měla svou sbírku o tu naší deku rozšířit, aby metlošům nebylo smutno:) Jinak Dík:)
Afi:Díkes!:)
MiroPalovic: Ahoj, díky za vzkaz! Tvoje studio vypadá super, ať se daří!
Davee: He he super:) ..dobrej důvod k návštěvě tetiček, strýců, prarodičů… :))
Michal: Do léta nějaký to nový triko uděláme, nějak na to teď nebyl čas:) Jinak díky moc za vzkaz!
BarBorka30: Ledoborci:))
Hey ho! Kečup
prostě Borcííí :)
zdravim Fialky :)
10 let na scéně,myslím si že úspěšně.Jste skvělá 77 kapela a jen tak dál!.
New songy jsou dost nadupaný,můžu poslouchat furt :)
Jen takovej dotaz: nechce te vydat tričko nebo nějaký další oblečení ke kulatému výročí?bylo by to super ;)
S pozdravem Michal x)
tak jsem si zasel k teticce na gramofon a parada:))
Nazdar.
Vyyyyborne 100 percent.
Pozdravujem Miro ASS :-)
Nový songy..!:D:P upe skvělí..:P Hošani..:P nejvííc tryčko.:P jko..:P Jen tak dáll..:P hoši...:P
nový písničky pěkný,hlavně tričko....:-D
a gramofon taky nemám,a to mám 2gramodesky arakainú:-D:-D
jednu dokonce s origoš textama:-D
sem jednou prolejzala antikvariát kvuli učebnicím,a místo učebnic sem si odneska arakainy:-D
Ep dobry:)