Lopata: už si říkal;)
3ig: Díky;) Akorát jen tě poopravím, my to nevíme, jen si to myslíme;) Ať vám to hraje!
Jitulec: Ahoj, asi tě zklamu, ale letos na Brněnci hrát nebudeme.. Tak je to milý když ti někdo komentářem vzkáže že to co děláš se mu líbí, nebo ho zajímá tvůj názor.. Sluší se na to odpovědět a i na kritiku, samozřejmě;) Akorát by mě nikdy nenapadlo že závislost kterou jsem si díky kapele vytvořil, bude zrovna na internetu… ..to tenkrát nazpívala sestra Toma s naší kamarádkou, dnes známou Olomouckou herečkou, Petrou K.:) BTW:..jednou mi dokonce poslal kamarád úryvek z nějakého skin–fóra, kde nejajkej típek, psal že mu ta holčičí část, vyvolá vždycky erekci:))
Hey ho! Kečup