Nazdar kluci, konecne som mal moznost si poriadne pozriet vas koncert :) A bolo to vyborne, velmi kvalitna show kurva! Nech to slape aj nadalej!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nazdar kluci, konecne som mal moznost si poriadne pozriet vas koncert :) A bolo to vyborne, velmi kvalitna show kurva! Nech to slape aj nadalej!
MajklKlose: Díkys!;) Co nějaký report pro KaH hmm;)
Kinney: Už k vám jedem potřetí, každý rok ve stejný čas a proč? Protože Marianky jsou nejlepší:) uvidíme se!
77.Ivíček.77: Uvidíme, když nás tam někdo zavolá tak přijedem rádi;)
Breki. Zdár, si piš že si to zopakujem! ..trénuj trubku, zkusíme nazkoušet tu skladbu a na jaře v Humenom to roztočíme;)
Lopata::)
TIBLO:Díky skvěle sme si to užili, festival byl fakt parádní!
Hey ho! Kečup
vynikajuci koncert na Punkacoch
tož hoši to bylo fajne jen tak klus-zasus dobre to valííííte---lopata zdar
Nazdar chlapci :) Ináč díki za Punkáči deťom,zahrané na 100% :D bot to poriadny masaker :D chce to ešte niekedy zopakovať :)
Igor
doufám že se ještě tenhle rok ukážete v táboře, protože na mighty sem nebyla a strašně mě to mrzí..:(
Jedno městečko netrpělivě čeká na prosinec..městečko se jmenuje Mariánky..klub Morrison a proč? protože FIALKY JSOU NEJLEPSI :)
Brezi: Nazdárek! Tak super, vypadá to na mejdan!:) Jo a nevíš jak to bude s Remembrem? Bohuš něco řikal na Útulku, že by ste nás tam rádi viděli:)
Gorej:Ahoj kámo! Zní to jak staré dema Paradoxu:))(to je poklona) Držte se!
Bunchie: Díky! My sme si to taky skvěle užili, fakt bych nečekal že to v takovej čas může bejt tak super:)
Hey ho! Kečup
hosi vcera to bolo genialne ...jak sa vravi najlepsie nakoniec az mi bolo do placu ze to uz konci:)))
čau fialky!!!
kukni moju band, že Čo na to poviete :o)
S pozdravom Gorej :)