The Fialky - Názory | Bandzone.cz

The Fialky punk-rock / Praha

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

19. května 2014
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Generace Z (Vykřičníky !!!! 2025)
    Vykřičníky !!!!
  • Vykřičníky (Vykřičníky !!!! 2025)
    Vykřičníky !!!!
  • Brejle Růžový (Vykřičníky !!!! 2025)
    Vykřičníky !!!!
  • Chuligáni II. (Vykřičníky !!!! 2025)
    Vykřičníky !!!!
  • Řvem dál (Punks Not Dead 2024)
    Punks Not Dead
  • Starý Kámoši (Bonus 2021)
    Nezařazeno
  • Mokrý Čtvrti (Bonus 2021)
    Nezařazeno
  • Punk rock rádio (Punk rock rádio 2020)
    Punk rock rádio
  • Kotva (Punk rock rádio 2020)
    Punk rock rádio
  • Lidi to Chtěj (Punk rock rádio 2020)
    Punk rock rádio
  • Lampy (Punk rock rádio 2020)
    Punk rock rádio
  • Až se ti podaří (Punk rock rádio 2020)
    Punk rock rádio
  • Poslední Gang (Je ti to málo 2017)
    Je ti to málo
  • Kreju ti záda (Je ti to málo 2017)
    Je ti to málo
  • Kérky od Terky (Je ti to málo 2017)
    Je ti to málo
  • Je ti to málo (Je ti to málo 2017)
    Je ti to málo
  • Reputace (Je ti to málo 2017)
    Je ti to málo
  • To (Plexis - bonus Kašpar v nesnázích 2017 -RIP Olga)
    Nezařazeno
  • Stejná píseň (Stínadla 2015)
    Stínadla (EP bonus 15 let)
  • Punk rock (New 15 let - best of 2015)
    15 let co krok to punkrock!
  • Černý Ovce (New 15 let - best of 2015)
    15 let co krok to punkrock!
  • Přátelé (New 15let - best of 2015)
    15 let co krok to punkrock!
  • No School (No School 2013)
    No school
  • This Is England (No School 2013)
    No school
  • Hooligans (No School 2013)
    No school
  • Kapitán77 (Kapitán77 2011)
    Kapitán77
  • Svět (Kapitán77 2011)
    Kapitán77
  • Praha hoří (Bonus-jarní singl 2011)
    Kapitán77
  • Scéna (7EP 2010)
    s/t 7 EP
  • Tričko (7EP 2010)
    s/t 7 EP
  • (Mám o tebe) Strach (7EP 2010)
    s/t 7 EP
  • I need your love (Ramones tribute 2009-rarita)
    Nezařazeno
  • Černý ovce (Šance 2008)
    Šance
  • Počernice boys (Šance 2008)
    Šance
  • Přátelé (Šance 2008)
    Šance
  • POGO (Šance 2008)
    Šance
  • Je víkend (Šance 2008)
    Šance
  • Tenisky (Šance 2008)
    Šance
  • Punk rock (Šance 2008)
    Šance
  • Náš styl, naše móda (Průser 2007)
    Průser
  • Punk sex pivo (Průser 2007)
    Průser
  • United (Průser 2007)
    Průser
  • Punk 77 (Průser 2007)
    Průser
  • Anděl (Průser 2007)
    Průser
  • Rebel klaun (Průser 2007)
    Průser
  • Good bye Ramones (Průser 2007)
    Průser
  • Miluju když(složeno 2005) (Starý demáče 2021)
    Starý demáče
  • 1977 - (složeno 2004) (Starý demáče 2021)
    Starý demáče
  • Sežeň Míru(složeno 2002) (Starý demáče 2021)
    Starý demáče
  • Rytmický Pohyby (složeno 2001) (Starý demáče 2021)
    Starý demáče

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

The Fialky

Mad pigs: Zdravíme, do Brna pěknej nášup;) Hey Klobi u kolikátého čísla jsem to skončili?:)))
Kuba: Jasný, kdyby ses náhodou někde objevil na našem koncertě tak se za mnou stav, můžem to klidně ještě probrat;) Měj se díky!
Vision Days: Zdar Iane, pěkný;)
Punkmoniiska: Díky, je vidět že máš dobrej vkus:))
Zelí/ FistOi!girl!: Zdar dámy, dík za vzkazy:) Uvidíme se na Kladně!

Hey ho! Kečup

Bez profilu

Kuba

Ok, respektuju to, co člověk, to názor :-) tak ještě jednou dík za odpověď. Zdar a sílu!

The Fialky

Kuba:Jasně v poho, díky za otázku, tohle téma si zaslouží diskutovat.. Za prvé musím říct že ochrana autorských práv je mi, jako taková, velmi sympatická a myslím si že princip na jakém by měla OSA pracovat je ok, bohužel ale vzhledem k tomu že tato organizace, což je obecně známo, pracuje tak jak pracuje, nemám já, ani potažmo naše kapela, zájem na spolupráci(nejsme zastupováni).. čímž věřim že nejlépe demonstrujeme postoj k ní.;) Tenhle festival, ale Janda ani OSA nepořádá a je mi vcelku jedno že tam hraje.. Jinak Plzeňský AntiOSA fest měl, kromě názvu, s bojem proti OSA společného asi tolik, co já s abstinentem:))) Nic ve zlém Špíno;)

The Fialky

Mižu: Zní to fajn pánové!:) Díky vám taky
Majkl: Už tam jsou!;) http://thefialky.cz/?id=diskografie Jo v pohodě, já byl právě taky uplně mimo a asi sem se snažil kluky ve stánku přesvědčit že ne a do toho si tam přišel ty a dal tomu korunu:) Jinak dík za poslaný fotos! Na Podparou to bylo skvělí:)
Protisměru: Ta „klaunova zpověď“ je fakt pravdivá, vždycky když se Bártem vidíme, tak skončíme u mě, nebo u něj:)) Zdravíme Zlatou Opavskou loď!

Hey ho! Kečup

Bez profilu

Kuba

zdar chlapi, sice je mi po tom hovno, ale koukám, že hrajete na Valníku... Nevadí vám hrát na jedné akci společně s "OSA vyděračem" Jandou a jeho Olympikem, zvlášť když jste hráli v Plzni na Anti OSA festu? dík za odpověď, neberte to jako pruzení, jen mě zajímá váš postoj.

1 2 3 4 5 68101317212632384347515355 56 57 58 59 60 61 62 63 6466687175808694104116131147163178190199206211214217219 220 221 222