Mad pigs: Zdravíme, do Brna pěknej nášup;) Hey Klobi u kolikátého čísla jsem to skončili?:)))
Kuba: Jasný, kdyby ses náhodou někde objevil na našem koncertě tak se za mnou stav, můžem to klidně ještě probrat;) Měj se díky!
Vision Days: Zdar Iane, pěkný;)
Punkmoniiska: Díky, je vidět že máš dobrej vkus:))
Zelí/ FistOi!girl!: Zdar dámy, dík za vzkazy:) Uvidíme se na Kladně!
Hey ho! Kečup










