Tak jako každý rok ste nezklamali :-) ..Byl to parádní večer ! .-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak jako každý rok ste nezklamali :-) ..Byl to parádní večer ! .-)
ahoj,
taxe těšim na další pražký hraní! a díky Tomovi za těch pár vět na baru Crocodille party ;-)
za sebe a kapelu Trn v oku se mějte a at se daří i nadále!
Veruse18: Nazdárek, taky se těšíme:) Kouákám že osazenstvo bude klasické, což je velmi dobře:)
Jožin: Díky za vzkaz, uvidíme se tam!:)
Davee: ;)
Lopata3223: Hlavně v sobotu si udělej čas;)
Hey ho! Kečup
tož hoši to polsko dobré ale cesta na chuja ja tam valil z moravy no a samej kamion-jsem rad že jste dojeli v poho a dovedli co tam předvedli-fanda lopatka jste1111
dik za nalepky kluci:))
ahoj díky za dopis a nálepky fakt mi udělaly radost ... těšim se na vás příští tejden v matrixu mějte se
Mariánky už se na vás těšíí :-) tak 17. prosince :-)
Jedla69: Díky kámo! Ty se taky opatruj;) GABA GABA HEY!
Majjj, Swijany, 7Marka7 a A.d.u.n.a.: Díky za vzkazy!!;))
Swijany: Jo pokoj:) ..teď mi dokonce někdo řikal, že bych tam mohl pořádat prohlídky.. že by:)
7Marka7: Tak super, 18týho naviděnou:)
Wajgl: Zdar, ať to hraje pánové!
Lucy-ll:Dík, snad to brzo vyjde:)
Hey ho! Kečup
dobré písničky těším se až budete hrát někde blíž
Ahoj, kolegové,
rád bych Vás pozval k poslechu syrového náběru z našeho CD. Více se dozvíte na profilu naší kapely. S pozdravem WAJGL ps: omlouvám se za spam