rychle zpátky do Opavy!!!!;)chceme fialky!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
rychle zpátky do Opavy!!!!;)chceme fialky!!!
Cawte borci.:) NEW singel Divadlo v prehravaci.:) prijemne pocuvanie DV
NN: Super rozjezd!
Edie: Díky! Jasně že jo;)
DV: Dík za info, vypadá to slibně;)
Lopata: jeah Vojto Vojto:)
Danny: Díky!:) Jo jo bylo to náročný:) ..myslim že v Praze hrajem tak akorát;)
No chlapci hodně povedenej koncert v Benešově ;) bohužel místo na vaší hudbu sem se víc soustředil na ty krásný holky co tancovaly pod pódiem :) nechápu jak se můžete soustředit na hraní s takovejma fanynkama :) a ještě chce to víc koncertů v Praze :)
no fialky bez vas si svuj život nedokážu představit-111111111
Cavte banda :) ochutnávka z nášho videoklipu k piesni DIVADLO v profile.:)
Coskoro pribudne par ukazok z albumu IN SZENE CLUB /2010/. A samozrejme pribudne aj singel :) DV
Skvělá akcička...! The Fialky prostě nejlepší! Doufám že se zase brzy někde uvidíme!
Ahoj :) sme kapela NIEčO NAVYšE prave sme nahrali nas prvy singel NA DORAZ.:) Pridali sme ho na nas profil.:) vypocuj si nas a pridaj sa k nam.:) dik za praizen NN
tož hoši těšim se na ten koncertík o víkendu snad to tam nahulíte jako vždycky a no snad tam maj studenou 12.tož hudbě zdar
tak to je paráda :) tak to má být, zboříme to tam ;))