vcera absolutne uzasny koncert ,bratislava horí tiež :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
vcera absolutne uzasny koncert ,bratislava horí tiež :)
Ahoj kluci, úplně jste mě dostali. Hrajete super, vše co šlo, jsem si stahla. Miluju hudbu která má šmrnc. Jsem ráda, že jsem vás objevila :-) tak ať vám to šlape !!!!
Super už teď se těšim:)!..a doufám že budeš mít aspoň trochu času na Brněnci:)my tam budem už od středy:)
Punkie: Díky!;) Budou v září..
Sasha: To se nás těší víc:) Jo jo!
Marťa-DWD: Jo proč ne, pošli to na band@thefialky.cz dík;)
Thekate: Nám se to zdá super, chceme;)
mno..so zonou a....nejako sa mi to nezdá ael v pohode ked chcete
normálne sa už teším na bratislavu :) vidíme sa na bare ;)
Až teď jsem se dostala k poslechu singlu Praha Hoří:)opět jste nezklamali a těšim se na další songy:)
Přesně tak:)
Praha horí? Inšpirované songom od Clash a melódia od UK Subs :)
Inka: Ahoj, myslím že vyprodáno nebude;) ..lístky se dají koupit na ticketstream.cz za 150,-(+poplatek) na místě bude vstup 190,-.. Když bude hodně lidí otevře se i zadní vchod do klubu, kudy budou moct lidi s lístkem jít přednostně bez čekání.. Takže naviděnou:)