Jo video dobrý z Matrixu, dobrej rozhovor s panem Zeleným a Kapitánem a rád jsem se viděl pod pódiem, ale škoda že jste nedali těch písniček víc z nový desky.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jo video dobrý z Matrixu, dobrej rozhovor s panem Zeleným a Kapitánem a rád jsem se viděl pod pódiem, ale škoda že jste nedali těch písniček víc z nový desky.
video ze krtu: http://alternativatv.cz/magazin/priloha…
Ahoj,
hrajete výbornou muziku, pokud by vás nebo vaše fanoušky zajímala naše hudba, tak se můžete podívat na náš profil. Určitě Vás zaujme náš nástroj zvaný theremin, který dodává naším písničkám tu správnou PsychoNáladu¨-)
Ať to hraje!
p3dro: Napsal jsem ti mail;) 20 piv a 5 velbloudů:)
K.
Zdar Bando :) kolik berete za 45minut hraní s cestou do Chrudimi? díky za informaci .. s pozdravem p3dro .... t.pedro@seznam.cz
VD: Zdar, pěkné;)
PS: Jo jo Rock Cafe to jistí!!:)
MajousXD: Dík my taky:)
Kuba: Ahoj, pěkné ať se daří;)
Majkl: Zdar, díky byla to fest zábavička:) To ještě přesně nevim, ale pozor součástí koncertu bude i divadelní představení! Je na co se těšit!
Samozřejmě včera koncert opět dobrej! Už se těšim v listopadu na Rock Café, to bude zas zábavička s Houbou a Proti Směru! Kolik bude vstup to asi ještě nevíte co?
Ahoj,
rádi bychom Vás pozvali k poslechu našeho právě dodělaného CD. Vše okolo něho se dozvíte na našem profiluhttp://www.bandzone.cz/wajgl
S pozdravem WAJGL
vcera perfektni..:D tesim se na dalsi....M*
Ha ha...kdo nebyl v JAMu a nezažil opavskou atmosféru, jako by nebyl!!! :-)
Kapitááán 77... Kapitááán 77... Kapitááán 77... Kapitááán 77... Kapitááán 77... Kapitááán 77... Kapitááán 77... Kapitááán 77!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Už brzy v Rock Café!!! :-)
PS