Přátelé stojja zatoo :PP
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Přátelé stojja zatoo :PP
alebo Trnava?
nazdar! kukam ten vas tour na SK a nic moc blizko k juhu. nevedeli by ste vybavit v ramci toho tour koncert trebars do Šale(metroklub)?? myslim si ze zaujem by bol!
Nelluska: Díky:)
Sussie midnight: Pravda to neni.. v BA budem hrát až 19.3.2010.. je to sice za dlouho, ale za to to bude speciální koncert k výročí 10let naší kapely;)
SKAchna:Díky! Jo v Příčovech se to povedlo!:)
WinD3: Koukám že máme stejnej názor:))) Díky za vzkaz, ať vám šlape kohoutí kapela!
Trošku pozdějc , ale Příčovy fakt libice :D ;) Škoda že ste byli až předposlední , už jsem neměla moc sílu pařit :D .. Tak se mějte fešně , ať to šlapéééé čááo :)
na jednej stranke sa pise ze 3.10. hrate v bratislave.... co je na tom pravdy? :)
parada hudba , parada koncerty ... najlepsie .. len takk dalej ... :)
Johndo: Ahoj, Slovenské koncerty do konce roku nám zařizuje Marek marek@mass-production.sk zkus se zeptat jeho.. každopádně 21.11 jsme chtěli mít volnej víkend, tak možná pro to..
Nata: Zatím:)
Yés :) . tak dufam , že si potom s partou zaspievame punk , sex , pivo :P zatial bye , bye :O)
cau kecup prosim ta preco nehrate 21.11 v nitre?