part 1 je mnohem vtipnejsi! a ten pridusenej smich v pozadi je dokonalej!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
part 1 je mnohem vtipnejsi! a ten pridusenej smich v pozadi je dokonalej!
Sex, drogy, rock n roll ...:-)
Zdravím, právě že jsem koukal, že na nástěnce GoGa jste byli přepsaní a místo vás byl nějakej underground. Stejně jsem musel být na plesu dlouho, takže by mi to neklaplo. Takže snad Vás na jaře uvidím.
asi nám nezbyde nic jinýho než zase whisky :-)
Kurva drát co máme teď asi u Kocise chlastat??
Su rád, že se zaj objevíte ve Znojmě. Jen je průser, že ten den zrovna budu fotit na plese, tak doufám, že vypadnu co nejdřív, abych vás stihl :-)
neser a zajdi
HELLo ...
..::24.10.2009::..
SOCIAL PARTY + NULY + KOOL AID
Velbloud club , entry: 100Kc
--// NAAB present new split Nuly/Moss Call Lees and new CD od Kool Aid //--
Panstvo skvělý songy! Doufám že brzo zavítáte do Budějc. čao a at to hraje
Rum brčkem :-D
Ahoj kluci... je to paráda... práskneme vás do spřízněnýchco vy na to ???