Tak hrát s Ufajrem by se vám zachtělo? Lol, to jsou v podstatě spolužáci. Mno oka, o dva roky starší. Ten svět je malej.... malej.
to Mox moc: hledej odpofjeť v mailu. Fota dodám. Akorát se obávám, že nejsou dostatečně růžový :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
10.3. 2oo7 - ČB- Marty's Club
VOLANT + Defekační reflex + Sunset Strip + Píchlá duše
njn, musíme na tom hoodně makat.. a dík za nabídku, určitě se dohodnem, tak s tim do budoucna počítejte:) www.pornograficgirl.wz.cz
Tak hrát s Ufajrem by se vám zachtělo? Lol, to jsou v podstatě spolužáci. Mno oka, o dva roky starší. Ten svět je malej.... malej.
to Mox moc: hledej odpofjeť v mailu. Fota dodám. Akorát se obávám, že nejsou dostatečně růžový :D
to Cernoch: tos myslel vlastne Daisy Rain jako Green Day a U2 jako Muchslet, ja myslim, ze v pohode .... stylově to sedí.
Jo GreenDay a U2 sou fajn... Díky Černochu
PS: Jinak když jsme začali s Ahmetem v listopadu zkoušet připadal jsem si osobně jak v 1 ročníku lidušky :-) Takže asi to ohledně těch začátku. Za všechny vzpomenu píseň Lost, kterou jsem prznil způsobem nevídaným. :-)))))
To Verunka a Cernoch: Oba mate kousek pravdy, ale to je jedno..hmm.. kazdopadne diky vam za pozitivni hodnoceni.. ega nam zase o trosku povyrostla.
nehrajou kratce voe. sory kluci ale tohle si vo to rikalo. to je jak rict vo novym projektu, no treba greenday+U2, ze hrajou kratce. doufam ze to chapete. ale dobry ste jaxvine!!!
Tyjo, chlapi, jste fakt dobrý! Na to jak hrajete krátce supr!! Jsem zvědavá, jak se předvedete na Křemelce!
zdary, hrajete dost good:) kdyždat mrkněte na naší bandu ze stříbra bo by mě zajímal váš názor:) www.pornograficgirl.wz.cz