The Drain - Názory | Bandzone.cz

The Drain garage-glam / Praha

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

08. ledna 2018
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • 2 Old 2 R'n'R
    OLD BIG BAD, NEW BIG GOOD
  • Duty To Do
    OLD BIG BAD, NEW BIG GOOD
  • Kill Love
    OLD BIG BAD, NEW BIG GOOD
  • Undertaker
    FUN FUN FUN FUNERAL
  • Hearse
    FUN FUN FUN FUNERAL
  • Morgue
    FUN FUN FUN FUNERAL
  • Limbo
    FUN FUN FUN FUNERAL
  • Spank A Skank And Bang
    Bangolia
  • C.N.T.
    Bangolia
  • Do As We Please
    Bangolia
  • Be My Salieri
    Bangolia
  • Wonderbird
    Bangolia
  • Old Willie & Mrs. G
    Bangolia
  • Up There With The Devils
    Bangolia
  • Running Away
    Bangolia
  • Bangolia
    Bangolia
  • Give Me Some Morphine
    We, Love, We
  • Love Myself
    We, Love, We
  • Missing Out
    We, Love, We
  • White River, Black Snow
    We, Love, We
  • Give It A Go
    We, Love, We
  • Fuck You! Kill You!
    We, Love, We
  • Vampire Bar
    We, Love, We
  • Casual Afternoon
    We, Love, We
  • We Are Fucking Awesome
    We, Love, We
  • 01 - Keep You Satisfied
    BOY BOY GIRL GIRL BOY
  • 02 - Oh Suzy, Come Home to Me
    BOY BOY GIRL GIRL BOY
  • 03 - The Charade Goes On
    BOY BOY GIRL GIRL BOY
  • 04 - Ah!
    BOY BOY GIRL GIRL BOY
  • 05 - Worn Away by the Weather
    BOY BOY GIRL GIRL BOY
  • Fucking Awesome
    Nezařazeno
  • I'M JUST A TAYLOR
    Get Back to the Swamps, Death!
  • CURLY FLOWER HEAD
    Get Back to the Swamps, Death!
  • KICK THE HABIT
    Get Back to the Swamps, Death!
  • HERE WE COME (Get Back To The Swamps, Death! / 2010)
    Get Back to the Swamps, Death!

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

The Drain

ad Texas: To je živel ten kluk... ale trochu mě mrzí že ty příspěvky u sebe v diskuzi maže, protože takhle je v tom akorát bordel. Kdyby v tom někdo z vás měl zmatek, tak se otočte o 360° protože víc se díky smazanejm reakcím nedozvíte. Kocour Kolda

PS: díky všem za hlasy v inkubátoru... a sázejte dál, hrozně rád bych to vyhrál abychom si mohli koupit nějaký ty nový mašinky na ten náš rokenrůlek.

Frozen Forest

to Memphis: Ja len tak citam nechcem nijako yasahovat do toho co tu riesite... len tak beham a citam si ...ale neda mi sa pozastavit nad tym ze ked sa niekto otoci o 360 stupnov tak je presne tam kde predtym ..ja len tak... :-| dufam ze to nikoho neurazilo....

Dave Sun Clone

Jinak ještě rychle a naposled mě se jejich muzika líbí a dřív jsem je měl i ve spřízněnejch ale po tom jejich příspěvku jsem to otočil o 360 stupnu a už o nich nechci slyšet upzornuju že jsem jen reagoval a bránil se nikdy by mě to nenapadlo a jestli jsem vypadal na bubřele tak to sorry ale jinak to nešlo a to že tady má někdo návštěvnost 40 tisíc a 400 fans to je supr a je to ůspěch ale jen tady (-: z hlediska republiky a proražení do profi ligy to nic neznamená tim naznačuju že by si tady neměl nikdo na nikoho vyskakovat jsou tu kapely s návštěvností 10 tis a jsou v profi lize (-: tim nechci nikomu brát iluze jo a jinak dík za pochvalu mí muziky (-: děláte taky dobrou muziku už ti sem nebudu psát (-:
Dave

Dave Sun Clone

Čekal jsem kdy se ozve nějakej fanoušek Pooh
Prosimtě abys to pochopil tak já jen reagoval na jejich příspěvek u mě kterej byl stejnýho ražení a bezdůvodnej nikdo se je o to neprosil a snad je to i pod jejich ůroven (-:.Jinak bych na jejich stránky nikdy ten příspěvek nepsal to nemám zapotřebí a ani na to nemám čas ale jen se bránim a reaguju na dementní příspěvek . a zase opakuju přečti si u mě vedle v novinkách jak ty songy vznikaly a pak kritizuj to že the pooh je dobrá kapela a je dál než mi vim to mi nemusí nikdo připomýnat ani ty ne ale nikdo z nich mi nebudou psát takový blbosti na kritiku mám jinný lidi kterym věřim sorry už mi tam nic nepiš stejně ti to smažu (-:
Dave

1 2 3 4 5 6 79111417202224 25 26 27 28 29 30 31 32 33 343638414448525660646769 70 71 72 73