Dobry je to vole :) ... prdel ! Hehe ... rakenrol !
lojza
dobry paka todlencto....to co ste vcera v keltiku predvedli...zklamali ste me hosankove....
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
dobry paka todlencto....to co ste vcera v keltiku predvedli...zklamali ste me hosankove....
Dobry je to vole :) ... prdel ! Hehe ... rakenrol !
pěkná music pánové :-) šlape vám to ..
Díky pánové za přijetí mezi své fan a přiřazení nové přezdívky.Křest na slečnu Wohlegeteguntmutovou byl opravdu nečekaným přijímacím rituálem :) ...jen nevím jestli se to naučím používat ;)
ahoy, tak doufám že nás strakoňáky vůbec nebudete šetřit ;)
Hele kluci, proč ste ze Salivy udělali Plastic Moon?:D
ty voe... nenaděláš nic... no to mě poser :-)
Čau, teď to máme nabiý, ale nebojte, pořád na vás myslíme a určitě brzo něco podniknem!:)
cekala jsem spis dik za add:))a podle ceho se to pozna?
He, já teda myslela, že na něj vemu vás, jakože vlastně známku obdivu za odvedenou práci(víc fanynkovsky už se chovat nedokážu:), ale myslim, že při tomdle množství teda asi na to omdlívání opravdu dojde, jak tak na to koukam:X:))