The Devil´s Rejects - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Devil´s Rejects rock / Praha / Chodov

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • No one is there 243 ×
  • Lost... 97 ×
  • Igitur... 65 ×
  • You... 51 ×
  • My life is boring... 55 ×

Novinky

Epilog

...pokus o objektivní popis současnosti

Po téměř roční snaze kapely v kompletní sestavě je historie The Devil´s rejects tak nějak uzavřena. Postupné zpomalování tempa bylo následkem nejen odchodu našeho basáka a klesající intenzitou společných zkoušek všech členů kapely, ale pochopitelně i prostým lidským spolubytím. Plány nevycházeli uplně tak rychle a v poklidu jak se ze začátku zdálo a né vždy to zkrátka bude šlapat - někdo moc organizoval, na někoho nebyl spoleh, jinej chtěl na naše možnosti víc, s někým nebyla občas řeč a názory na stylové vyznění se někdy také rozcházeli. Nicméně proběhlo dost povedených zkoušek, které jsou určitě cennými zkušenostmi pro všehcny a vytvořilo se určitě mnoho zajímavého materiálu, který se snad také v budoucnu někde a někým zhodnotí. Věřím, že se jednotlivý členové rozcházejí v dobrém a za všechny a všem díky..

Dráby


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Draby


Bez profilu

čau žábo... na zkoušku bys mohl přijít nejlíp dneska :).. jinak se můžem domluvit na příští týden, je mi jasný, že chceš zase do naší útulný zkušebny... jak to vypadá s vaší druhou kytarou?

Zobrazit všechny názory »