Taky nam nekdo napiste na nucleon ze to trea neni vase stava, nebo vas salek kafe, nebo tak neco at se pobavime :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Taky nam nekdo napiste na nucleon ze to trea neni vase stava, nebo vas salek kafe, nebo tak neco at se pobavime :D
samej humorista tady :D
Nejenže neumí hrát. I humor některých je takovej plytkej. Slušně řečeno.
Hele na kolikátou se máme vlastně dostavit šéfe?
Aha... tak to tam asi nepřijdu... i když moment, tam hraje i Nucleon, ne? :) Tak to ty Delivery nějak přežiju, kvůli nim :D
Jo hele stav se, hraje tam Delivery. Nevim jestli Ti to něco říká? :-D
To nezní tak úplně špatně... myslím... no... tak jo, přijdu :D
Kurva!§ Nákej malmsteen tady?? tak se ukaž :D hele Chlapi taky se tak těšíte do Lampy? Já děsně zapaříme a vožerem se co vy na to? :-D
Pic hele tak jak dneska? budete tam nějak na 6?