The Delivery - Názory | Bandzone.cz

The Delivery rock-metal / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Yeah
    Nezařazeno
  • Soul Eater
    Nezařazeno
  • The World Without Heroes
    Nezařazeno
  • For Just Another Night Without You
    Nezařazeno
  • Edge of Life
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Sváťa

Ale tak jako je to poznat ale na to, že to je v EZtku tak fakt super kvalitka ;) v dnešní době neni zapotřebí ani chodit do studia pokud se chce něco prezentovat tady na bz :) je to super věc, jen jestli vám to bubeník zahraje :D to co ste namačkali, ale chlapi, musim vám říct jednu věc, písnička For Just Another Night without you je fakt mazec !!! akustická verze super ale ta normál, to je mazec, strašně mi to připomíná v něčem bruce dickinsona v něčem drobet dragon force, no to je prostě bomba, s touhle jděte někam do soutěží !!! :) asi vás přijdu navštívit na koncert, jestli se přez ty náctiletý vždycky vepředu taky dočkám nějakých pěkných záběrů :D

RayT

Čau, Sváťo, jasně, je to bubínek po bubínku mačkaný v ezdrummer :) Drumkit from hell :)

Bez profilu

Sváťa

Čus chlapi ,muzika paráda ;) ale nejsou ty bicí udělaný v superior drummer bo v Ezdrummer?

Tom - Greymon

Ještě jedna věc. Pokud byste postrádali ze soboty jednu kytaru značky Apollo, tak se nachází u nás ve zkušebně. Telefon na mě: 777 987 727

Tom - Greymon

Fanouškem The Delivery jsem na Bandzone už dávno (dokonce jsem asi v pořadí jedenáctý), ale do spřízněných kapel GREYMONU vás dávám s ještě větší radostí. Díky za včerejšek (nejenom za hraní, ale i za pomoc při přípravě). Zaznamenal jsem na vás na LEDNICE FESTU jenom samé kladné ohlasy.

Marek Marten Waska

Klip se povedl.Muzika je dobrá.Koukal jsem,že byl nasazený do hitparády Alternativatv.cz.Zatím obdržel jen tři hlasy.Takže fanoušci hlasujte.Každý den můžete klukům dát deset hlasů.Tak směle do toho!

PrasoGrinder

Jsem taky mile překvapen. Sice hrajete styl, kterej nevyhledávám, ale je vidět, že vám to klape a to je dobře. V sobotu do Visty se docela těšim. Jinak se chci zeptat, jestli jsem ten klip pochopil správně - ta holka se zabila kvůli tomu, že kytarista učil hrát dvě dívky na kytaru? :D

1 2 3 4 5 6 7 810121518212528313335 36 37 38 39