Máte to hezký, ale když už používáte EZD, tak si aspoň změňte ty defaultní zvuky =) a trocha dynamiky by taky neuškodila
Sváťa
Ale tak jako je to poznat ale na to, že to je v EZtku tak fakt super kvalitka ;) v dnešní době neni zapotřebí ani chodit do studia pokud se chce něco prezentovat tady na bz :) je to super věc, jen jestli vám to bubeník zahraje :D to co ste namačkali, ale chlapi, musim vám říct jednu věc, písnička For Just Another Night without you je fakt mazec !!! akustická verze super ale ta normál, to je mazec, strašně mi to připomíná v něčem bruce dickinsona v něčem drobet dragon force, no to je prostě bomba, s touhle jděte někam do soutěží !!! :) asi vás přijdu navštívit na koncert, jestli se přez ty náctiletý vždycky vepředu taky dočkám nějakých pěkných záběrů :D










