The Delivery - Názory | Bandzone.cz

The Delivery rock-metal / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Yeah
    Nezařazeno
  • Soul Eater
    Nezařazeno
  • The World Without Heroes
    Nezařazeno
  • For Just Another Night Without You
    Nezařazeno
  • Edge of Life
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Jirka - Blackmailers

Zdravim, jen chci napsat, že urážlivý příspěvky píšou jenom závistivci, kteří chtějí ublížit. Když to nechci poslouchat jdu pryč a už se o to nikdy a nikde nezajímám.
Mě se to vzhledem k vašemu věku líbilo. I když......, ale nic proti máte času dost. Ve vašem věku jsem o takovým hraní ani nesnil, hoblujte dál je to dobrý.
Jen bych si odpustil zbytečný drnkání před zvukovkou. Zvukaři a ani lidi to nemají rádi. Prostě nazvučit a hrát.

Džojta

coooože, basak, kterej se jmenuje Vojtěch Hněvsa?? a ja sem mysel, ze s timhle jmenem sem jedinej exemplar na svete, krutost..bysme mohli zalozit nakej projekt ne? :D

Bez profilu

tata

To je ok. Kdyby tady byly jen kladný názory, neměla by diskuse smysl. Nevím, na kterém koncertu ta dívka byla, protože v Chebu i Pod lampou byl výborný zvuk. Kytary jsme vybírali dlouho a z mnoha a jsem přesvědčen, že jsme vybrali dobře. Každá je úplně jiná, každá má svůj, skvělý, zvuk.

Bez profilu

Anahuriama-bubeník

Sráááát na ní!!!!!!!!!!!!!! :D

Vojtííííšek

Wait! Dyť kluci kytaristi maj nový nástroje, už vůbec ne levný, já taky nemam basu za pár korun. Bicmen nevlastní podprůměrný bicí, so what is going on? :-O Tady asi někdo neví, co říct. A jsi opravdu jedna z mála, co nám to řekla. A Tomík má pravdu, ne každej má zazobaný rodiče, co mu koupí, na co si ukáže. Jsi nás asi viděla hodně dávno, když tohle říkáš. No nic... :D

Bez profilu

rayt

To evilive-či co: Děkujeme ti za názor, nejsem si jistý, jestli kapely v tvém playlistu /co se zvuku týče/ znějí lépe než my, nejsem tu od souzení, každopádně jestli někdy přestanou vznikat kapely, bude to díky sebestředným a namyšleným zrůdám... :) I kdyby ses stavěla na hlavu a křičela tohle pořád dokola, tak my hrát nepřestaneme, neříkám, že jsme světoborní, ale baví nás to a nikoho svou zábavou neurážíme, což se o tobě říct nedá... Možná bys udělala více dobra, kdybys začínajícím kapelám přidala peníze na aparaturu, protože jsi očividně jen malé zazobané děťátko, které mává pěstičkami...

1 2 3 4 5 6 7911131517 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28303234 35 36 37 38 39