No to si dělá prdel...haha...Mluvim i za zbytek: SRÁT NA NÍ!!!!
Jirka - Blackmailers
Zdravim, jen chci napsat, že urážlivý příspěvky píšou jenom závistivci, kteří chtějí ublížit. Když to nechci poslouchat jdu pryč a už se o to nikdy a nikde nezajímám.
Mě se to vzhledem k vašemu věku líbilo. I když......, ale nic proti máte času dost. Ve vašem věku jsem o takovým hraní ani nesnil, hoblujte dál je to dobrý.
Jen bych si odpustil zbytečný drnkání před zvukovkou. Zvukaři a ani lidi to nemají rádi. Prostě nazvučit a hrát.










