Kluci, nezapomneli jste na nas s tou zkusebnou ze ne?:-) porad hledame, ale je tu nejak ticho na pesine...ty penize se pulnou...hlavne neco najit...
PP
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Kluci, nezapomneli jste na nas s tou zkusebnou ze ne?:-) porad hledame, ale je tu nejak ticho na pesine...ty penize se pulnou...hlavne neco najit...
PP
Pánové doneslo se mi že hledáte někoho na post bubeníka, jelikož na bicí hraju měl bych o tento post zájem, prosim vás ozvěte se mi na e-mail: kesner.lukas@atlas.cz
čus chlapi, pls jen se chci zeptat jestli byste nevěděli o nějaký zkušebně v plzni nebo jestli byste nebyli ochotni za rozumnej peníz sdílet zkušebnu s náma, jsme v pohodě lidi, díky za odpověď a ať vám to šlape ;)
http://www.youtube.com/watch?v=…
tady máte typ na bubeníka, by k vám zapadnul
Zdaryyy Zdendo:D
Chlapci, tak takhle ne...:-D nám se začíná normálně stýskat...koukejte to zase rozhejbat. Jestli to zmáknete, tak uspořádáme nějákou brutální akci.
držim vám palce, snad se vše vyřeší a zase se někdy setkáme společně na podiu :-) byla by vás škoda
RayT: koukejte se dát nějak do cajku, devatenáctiny se blíží a já odmítam slavit bez vás!!!! :))))
Zdravim, dneska jsem zas zavítal na váš profil a nestačim se divit... musim říct, že mě dost mrzí jak jste na tom momentálně, chci zas nějakej váš koncert! Mimochodem s mojí novou kapelou jsme si zrovna založili bandzone - bandzone.cz/rightsofidiots tak hned hážu do spřízněnejch :-). Přeju hodně štěstí. Váš věrnej fanoušek Jakub
[Ajwibi]: padá? :D Teď se to teprve rozjede, ta pravá sranda začíná až na kraji prdele :D