V pohodě, nedá se nic dělat:) Když nás pozvete někdy jindy, budem rádi, chtěli bysme se ukázat i po Plzni.
Zdravím vás
Zdary chlapci , dostal jsem se na vaše stránky náhodou přes RayT - jo jo je to dobrý, hrajete dobrou muziku. Tak ať to šlape Roman z LIMITY Plzeň











