TheCoffees - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

TheCoffees pop-alternative / Uherské Hradiště

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

08. března 2021
Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Možná
  Nezařazeno
 • Je
  Nezařazeno
 • V Hlubinách
  Nezařazeno
 • Jedovatá
  Nezařazeno
 • Planeta
  Nezařazeno
 • Je (Remix)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

jhk

Zdravím kapelu a přeji hodně povedených sladeb jako v Jinotaji.Dnes jsem si poslechl vaše nové hudební příspěvky a velmi se mi líbí, ale jelikož se amatérsky zabývám ozvučováním hudebních skupin tak mám jistou deformaci a skladby posuzuji hodně podle srozumitelnosti vokálu.No a tady budu trochu kritický.Vaše výborná zpěvačka je v těchto skladbách zastřená a jsou tam potlačeny středové frekvence jež mají vliv na srozumitelnost zpěvu.Zanikají hlásky Z a S a v Jedovaté i hláska V. berte to jako názor pro možné vylepšení vaší produkce.

Bez profilu

jhk

Na plese ve Svatobořicích jsem ozvučoval vaši zpěvačku Viktorii Lesovskou s hudebním doprovodem.Při zvukové zkoušce jsem velmi zpozorněl protože se mi naskytl poslech nádherného hlasu s profesionálním přednesem.Našel jsem si vaše videa ,která jsou po všech stránkách velmi poedená.Velká poklona vaší tvorbě.JHK.

Zobrazit všechny názory