viděla jsem vás na Óčku.. libovkaa, posílám hlas ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
viděla jsem vás na Óčku.. libovkaa, posílám hlas ;)
Čááu právě na vás koukám na Óčku a super, jen tak dál :)) DejWos
ahoj všem....strašně chci poděkovat za podporu v RGM live space......Byla to opravdová zkušenost....bohužel sme dál nepostoupili........sice nás to velice mrzí na druhou stranu jsme ted plni energie na další koncerty a hlavně se těšíme do studia...ještě jednou dík Eli-jekna
výborná, parádní melodická hudba;; jen sem se chtel zeptat jestli neplánujete nejakej koncert na Vysocine, hrozne rád bych si Vás poslech na zivo :) dík za odpoved a at to slape a hraje
Ahoj! Kde můžu vidět Vaše vystoupení na "O"
Ahoj, koncert z Akropole byl senzační. Jasná jednička večera. Doufám, že vás to posune o několik mil vpřed. Už jsem vám poslal spoustu smsek :-)
Hodně štěstí
ahooj paradní kapelko...dekuji moc za koncík ve screamu byla to parada jinak elí moc ti to slušelo ;-)
Ahoj kapelko, dekujeme moc za vcerejsi koncert ve Screamu. Hodne stesti v soutezi a urcite se jeste nekdy potkame na spolecnem koncerte.
At to hraje!!!
Dobrá hudba....dobrej zpěv...
...ale musim si rejpnout....ten nazev je vazne desnej :)
...tedka sem vas na RGM propasl, ale v dalsim kole naschle :) hodne stesti
Zdrawim a zároveň smekám:-) Včerejší vystoupení na Očku bylo bezkonkurenční a ostatní kapely byly oproti Vám fakt směšný:-D Držíme palce v soutěži a těšíme se na společnej koncert!!!
PS - pošlete mi pls na mahdisml@seznam.cz nějakou vaší promo fotku - dělám plakát na to ústí a chybí mi jen ta fotka:-) dix
S pozdravem Mahdies 8-)