díky moc at to hraje a třeba někdy společně na dřevech čau
Kuky
Zdar!!!Tak v sobotu se na vás těším!!Řežete hlavy v osum!!!se vožereme!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar!!!Tak v sobotu se na vás těším!!Řežete hlavy v osum!!!se vožereme!!
díky moc at to hraje a třeba někdy společně na dřevech čau
ahoj kluci máte to dobrý ale v češtině to zní líp:)
Zdravím vás pánové.Nechcete si zahrát v Uničově na ''4'' 19.11? Akce je věnovaná kapele Colony,která se rozloučí s naší tuzemskou scénou v tomhle složení a názvu a den na to u nich.Byli bychom rádi za spolupráci s vámi.Hrát budou:
Colony-hardcore Ostrava
http://bandzone.cz/colony
Thunderblood-hardcore/metal Uničov
http://bandzone.cz/thunderblood
Discordia Civillis-crüst-punk Lipová-lázně/Jeseník
http://bandzone.cz/discordiacivillis
Plakáty už jsou.Diky za brzkou odpověď a případnou spolupráci.
Jumbo/Thunderblood
Zdravím Vyškováky;-)
naše kapela nahrála demo s názvem Eye For An Eye a poslechnout si jej můžete na www.bandzone.cz/fallaprey
Za Fall a Prey
Ondra
PS: Loki-doktor tě taky zdraví
ahoj,
díky za chválu, jsme rádi že se naše nové věci líbí..už se k Vám těšíme na mejdan..jen nám ještě prosím tě napiš jméno klubu kde ta akce bude:)
zatim Hell
Jen me mrzi zbyna ze se na tak.... rodina je rodina je rodina tak maj te se at to hraje a punk at neumitra volove
tož pěkné písničky to so,akorát ten rodné jazyk Vám sluší více
je to gut us se tesim do b29
čest, parádní nahrávka. Věci v češtině mi sedí víc. Tak zas někdy v Taroku :)