zdar trawex zdravim vas a pridavam si te do pratel .nase seznameni hospital vyskov hoooj
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdar trawex zdravim vas a pridavam si te do pratel .nase seznameni hospital vyskov hoooj
ja myslim že to bylo dobry jaksvina:) takova pankárna se mě to libilo:) mě se tam teda taky hralo celkem dobře až na to teda že mě tam furt padal mikrofon na zvučení virblu:) ale tak nic neni dokonaly..
tak at se vam daři borci
kua,dik za to cd,mastim to furt dokola,breed for.!
Zdaarr hoši, dobré koncik, v tem brne, diky že ste dojeli. ať vam to šlape Ondra:)
Cuess, nemate zac, tesim se na vas zejtra, to bude proste HardCooore.. a jakoze ten ja miluju. 8]
šlape a snad ještě dlouho bude chrst....
Zdravím smečku vzteklých psů! ....doufám ale že už na tom společným koncíku;-)) Na zdraví přátelé
Neni zac:)
Zdar!O tom urcite niekedy inokedy a niekde inde.
Zdravím a díkec za add...dobrej nářez, jen tak dááááál!!!A´t se daří...:)škoda že nehrajete někde poblíž..:(