The Blackties - Úvod | Bandzone.cz

The Blackties pop-rock / Zlín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • WORLD ENDS TOMORROW (single-2013)
    Nezařazeno
  • HEY GIRL! (single-2013)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Busfest 16.4. 2014, změna sestavy!

(Upraveno: )

Zdravíme všechny fanoušky a zároveň vám přinášíme několik novinek. Kde začít?

Náš ''bubeník'' Mike (jak ho vy ještě znáte) se rozhodl, že zkusí něco nového, něco u čeho se mu bude lépe zpívat, něco u čeho bude mít větší volnost. Jakmile vypustil z úst tuto myšlenku, ihned jsme na tom začali dělat a hned dva dny na to se vše změnilo. Tímto bych Majkyho chtěl přivítat u nástroje jménem baskytara a zároveň bych vám chtěl představit náš nejnovější přírůstek, Martina Habrovanského (Hyber), který bude udávat rytmus.
V této sestavě se cítíme nejsilnější a proto se těšte na BusFest 16. dubna, kde nás můžete vidět v nové sestavě, snad také v už stálé sestavě.

 !Těšímě se na Vás!

 

 

 

 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

pavli

strašné.... strašné... strašné Nic horšího jsem snad neslyšel. Možná bych vám poradil poslechnout si pár kapel to abyste věděli co vlastně hudba je. Toto není hudba , ale jedem velký děs.

Bez profilu

Jakub Malovaný

FESTIVALOVÝ SPECIÁL: Rocková noc pod hvězdami 2014

Obsáhlá reportáž a celkem 4 exkluzivní „lehké letní“ rozhovory. Kdo se před či po svém vystoupení rozpovídal? Marthy Duffek (The Blackties), Jirka Pařez (Pozdní sběr), Zdeněk Hrachový (Fleret) a Olda Říha (Katapult).

http://jakubmalovany.cz/festivalovy…

Zobrazit všechny názory