Majk81: ahoj.. určitě tě nezklameme ;) a budem moc rádi když dorazíš a k tomu nás ještě nafotíš a třeba i natočíš! :) jináč hrajeme druhý.. myslim že to bude pěkná akce.. tak zatím čiao!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Majk81: ahoj.. určitě tě nezklameme ;) a budem moc rádi když dorazíš a k tomu nás ještě nafotíš a třeba i natočíš! :) jináč hrajeme druhý.. myslim že to bude pěkná akce.. tak zatím čiao!
Když vás tak posloucham, tak na vás zajdu ve středu Pod lampu se přesvědčit, že jste fakt tak dobrý jak slyšim tady na BZ ;) Něco málo vám nafotim a když bude dobrý světlo, tak i natočim ... těšte se :)
P.S. hrajete první nebo druhý?
Jiti: supr!!! děkujeme moc hezký článek! ;)
Super kluci jen tak dál:-)
článek na I-KLIKU! http://i-klik.cz/novinky/nadejne-kapely…
Tomáš: díky moc! byla to pořádná rock'n'drunk party! :D
supéér :) v sobotu ste byli boží! :)
Zdravim, The Aprill,
pokud byste potrebovali v budoucnu nafotit profi promo fotografie (za bezkonkurencni ceny) pro bandzone, demo, CD, video nebo zdokumentovat koncert, prosim napiste na:
info@photobar.cz
Ukazkova fota muzete shlednout zde, v sekci Concerts a People:
http://photobar.cz
Dekuji.
hele super jenom mi jedna část children of the future hrozně připomíná část walking disaster od sum 41... ale tak ono dneska nic omylem nezkopírovat je těžký, no ať to hraje!
Zdravíčko, vážení přátelé a milovníci hudby!!
Jsem Brýlatý Jezevčík z Rádia Bomba a jsem zde proto, abych pomohl všem, kteří o to stojí!
Hudební pořad, symetrický s mým jménem, jenž lze naladit na vlnách vysokoškolského internetového RB, se snaží pouštět do éteru především ty kapely, o něž větší rádia nejeví zájem.
!!! Chce-li Vaše seskupení, projekt, cokoliv zaznít v mém pořadu, stačí zaslat několik Vašich skladeb na můj email (Brylaty.Jezevcik@email.cz) a není co řešit...!!!
Je samozřejmě možné domluvit i návštěvu rádia. Pokud budete mít zájem, napiště maila nebo mi tu prostě nechte vzkaz. :)
Buďte zdrávi!
Váš Filip alias Brýlatý Jezevčík