The 5 Finger Discounts - Úvod | Bandzone.cz

The 5 Finger Discounts punk / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Burn All The Flags - EP The OutLaws (2013)
  Nezařazeno
 • The OutLaws - EP The OutLaws (2013)
  Nezařazeno
 • Crossroads - EP The OutLaws (2013)
  Nezařazeno
 • Hail Satan! - EP The OutLaws (2013)
  Nezařazeno
 • Visions Of War - New singl 2012
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

konečná přátelé!!! :-(

(Upraveno: )

Milí přátelé, kamarádi, pohané a bezvěrci.

Po dlouhých úvahách, vynaložené síle a energie, nekonečném množství vypitých piv a pochybných neoznačených lihovin, skvělých koncertů na které nikdy nezapomenem, šíleném množství přetrhaných strun a rozlámaných paliček, jsme se rozhodli ukončit naší dlouholetou kariéru(smích) v FFD.

Důvody jsou celkem jasné. Ať již absence hlavního zpěvu, který jsme zatím v našich luzích a hájích neobjevili, tak určitá tvůrčí krize a pocit, že si po těch letech potřebujem taky trochu odpočinout.
Snad jsme za těch necelých šest let oslovili spoustu nových lidí, kteří do té doby žánr Crack Rock Steady a Ska Core neznali a které to nakoplo k tvoření a poslouchání nových kapel.

Chceme vám všem poděkovat za podporu, obrovské množství šílených koncertů a energie, kterou jste nám na koncertech dávali a která nás motivovaly a držely do poslední chvíle!

Na závěr snad už jen takový skromný dotaz a to, jestli máme udělat poslední koncert v naší Praze a zakončit tak dlouhletej mejdánek ve velkém stylu..?

Díky všem! The 5 Finger Discounts

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Tommy Trump

TOHLE NEČTI, TOHLE JE SPAM!

Čus Čus!

Sháním lidi do kapely, pokud by měl někdo zájem a chuť ozvěte se na muj profil (Praha)!

Díky TT

Zobrazit všechny názory