The 5 Finger Discounts - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The 5 Finger Discounts punk / Praha

„Crackrocksteady punkrockers from Prague“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

konečná přátelé!!! :-(

Upraveno:

Milí přátelé, kamarádi, pohané a bezvěrci.

Po dlouhých úvahách, vynaložené síle a energie, nekonečném množství vypitých piv a pochybných neoznačených lihovin, skvělých koncertů na které nikdy nezapomenem, šíleném množství přetrhaných strun a rozlámaných paliček, jsme se rozhodli ukončit naší dlouholetou kariéru(smích) v FFD.

Důvody jsou celkem jasné. Ať již absence hlavního zpěvu, který jsme zatím v našich luzích a hájích neobjevili, tak určitá tvůrčí krize a pocit, že si po těch letech potřebujem taky trochu odpočinout.
Snad jsme za těch necelých šest let oslovili spoustu nových lidí, kteří do té doby žánr Crack Rock Steady a Ska Core neznali a které to nakoplo k tvoření a poslouchání nových kapel.

Chceme vám všem poděkovat za podporu, obrovské množství šílených koncertů a energie, kterou jste nám na koncertech dávali a která nás motivovaly a držely do poslední chvíle!

Na závěr snad už jen takový skromný dotaz a to, jestli máme udělat poslední koncert v naší Praze a zakončit tak dlouhletej mejdánek ve velkém stylu..?

Díky všem! The 5 Finger Discounts


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Tommy Trump

TOHLE NEČTI, TOHLE JE SPAM!

Čus Čus!

Sháním lidi do kapely, pokud by měl někdo zájem a chuť ozvěte se na muj profil (Praha)!

Díky TT

Zobrazit všechny názory »