To Bublla,
Je nám patrične lúto, že tie pesničky sú v mobilovej kvalite, ale hráme v pevnej zostave zhruba mesiac a hlavná priorita bola zorganizovať prvý koncert.Ten budeme mať onedlho za sebou a následne sa hneď vrhneme na nahrávanie dema, takže prerobíme všetky veci do normálneho, počúvatelného stavu a ( určite zdarma ) vystavíme, najskôr sem..a ďakujeme pekne za priazeň :)
GOPPION CAFFE
SUPER XALANI A DAKUJEM ZA SUPER ATMOSFERU :D







