TellHellBooking - Úvod | Bandzone.cz

TellHellBooking metalcore-hardcore / Kamenice nad Lipou

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Latin Phantasy excerpt rough shit-3
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

SOBOTA 16.11. ve znamení cz-ST+IP+HSH

(Upraveno: )

Sobota 16.11. a další palba na čéče-SUNSET TRAIL!!za podpory metalcore nadějí IoP a punkových Hooligánů z HB!!!

Ty woe!!tak tohle je mazec...zejtra na Čéče kapely z Kanady a Francie!!!vše v Rise against,Your demise,Comeback kid stylu!!!ty woe tam musíš bejt!!!

Azase krátce a stručně-metalcore večer as fuck!!!Princezny z Blavy+Zaříkávači z Jihlavy+Jeleni z Rakovníka!!!

Krátce a stručně-začíná koncertní podzim na čečce-14.9.-KISS THE SUN+OTHERPANTS+PORK SODA!!!!!!!!!!!!!

Uffffffffff,blíží se pátek 14.6. a vypadá to že další milník/mezník na kamenické čečce bude překonán-ve třetí koncertní sezoně u nás konečně po návštěvách kapel z Belgie,Itálie,Německa,Holandska,Slovenska,Rakouska,Švédska,Usa,Ruska,Francie zavítá hardcore banda z ANGLIE!!-LOWER THE FLAGS!!,kapela hrající melodický hc aka Comeback kid,Your demise,Rise against....máme se nač těšit!!tím spíš že podporou budou stále rostoucí Coca core company-hardcore/metalcore z HB a špička českého bahenního sludge/punl/metalu March of the hordes!!!!vstup opět FREE tak bude radost až do rána!!!a after party!!to je jasný!!

Sobota 11.5. se blíží a s ní událost roku na Kamenické čečce!!!ku.rva to bude jedno z nej co jsme tam zažily,na to dám krk,ne kvůli tomu že zas skoro po roce vyleze moje domovská(hradecká) metalcore mašina BORN AGAIN s novým programem,že z budějc dorazej deathcoreový SWARM,ale hlavně proto že na jediném koncertě v cz se zastaví holandské kapely 21 GUN SALUTE a NONE SHALL FALL!!!!!!!!!!!!obě naprosto profi ve stylu co nás baví,takže kdo rád Terror,Walls of jericho,Madball,Caliban,As i lay dying,Pro pain a podobný zrůdnosti,neměl by chybět!!!!!!!vstup samo že FREE!!!takže v sobotu CAY IN THE PIT!!!!!!!!!!!!

Pátek 12.4. tentokrát ve znamení osvědčených kapel,které-vyjma slovenských  HOPELESS YOUTH(hardcore/punk) už naší klubovnu obsadili-litoměříčtí brztalisté ANIME TORMENT,momentálně to nej na cz deathcore scéně,brněnští fešáci PRAY FOR FORGIVENESS,drtící melodický metalcore a mladá kapela ze severy,kteří hrají mix předešlých kapel WE ALL GONNA DIE-takže,vzhledem k dlouhodobému konání kapel už jsme si všichni zvykly na kvalitu a nejinak tomu bude i ted!!

Hey!!!sobota 9.3. opět v Kamenické čečce tentokrát ve znamení toho nej z cz deathcore/metalcore scény + jedna premiéra!!!SWYF+THE SEA CHARMER,tyhle dvě bandy v doprovodu velkých nadějí na poli české hardcore scény!!!TAM MUSÍŠ BEJT

Tak a je to tady!!!3 koncertní sezona na kameniclé čečce tenhle pátek 25.1. a hned pěkně zostra!!!!kostru si přijedou protáhnout francouští DCA(pro fanoušky Terror,First blood,Madball....),budějičtí raw punkeři HIROSHIMA NIGHTMARE a překvapení pro všechny,pražáci NEW WORLD ORDER,ex Úl!legenda českého black punk metalu...,vstup opět FREE,tak přijdtě udělat něco pro svoje zdraví a roztočit circle pit!!!

Ahoj všichni!!v rychlosti DÍKY za poslední návštěvu koncertu na čéče,bylo to super ale ted už hurá na další,pro letošek poslední párty-sobotu 8.12.!!!!!a protože je to poslední letošní akce,chtělo to něco super,což se nakonec dokázalo zajistit-vedle toho,že poprvé u nás vytoupí mladá hradecká kapela INMATE OF PLEASURE,tak pomyslná prkna na kamenické čečce přivítají pravděpodobně nejlepší českou deathcore smečku NOOSTRAK!!!!kapela má na kontě nějaké to EUtour a novou cd placku,kladně přijetou po celém světě a věřte,že nebylo lehké je k nám dostat,maj kurevsky nabito,takže všichni fans SUICIDE SILENCE,CHELSEA GRIN,ALL SHALL PERISH a podobných zvrhlostí,neměli by jste chybět!!a po vašem boku všichni fandové NY/HC,protože dalším majstrštychem je účast rakouské smečky LIVE LIFE!!!a to je total povinnost pro všechny TERROR,THE ACACIA STRAIN,MADBALL,DEEZ NUTS fandy,tohle bude kurva dobrá párty!!!opět v KAMENICE,na ČEČCE a opět vstup FREE

Po krátké úvaze dáváme opět prostor kapelám pouze z čech a doufáme,že si je užijete stejně jako "cizinu"..-v sobotu dorazí na Kamenickou Čečku hradečtí Crashdogs,pražáci At folson prison(doporučuji!!!hoodně dobrý!!) a strakoničtí Delusion,vstup opět FREE,tak doufám,že sobotní večer v Kamce je jediná dobrá volba!!

Krátce a rychle-nejnašlapanější kapela na apeninu nás opět pctí svou návštěvou,tak pokud like it Parkway drive,Your demise,First blood..MUSÍŠ TAM BEJT-BEFORE TODAY COLLAPSES(Milano),jako support kluci z Táborska+místní player YOUR EYES SEPTEMBER!!!!!!!!!!!!!!!!!!PÁTEK 2.11. Čečka,bude to zase velký!!

Zdar!!!!v rychlém sledu další akcička na Čéče!!-němečtí deathcoristé na middleeurope tour INWARD EFFECT(pro All shall perish fans),v doprovodu slovenských trashcoristůTRIBE(chystaj se na tour s Ektomorf!!) a táborských bojovníků BAD DAYS BEGIN!!!takže opět účast povinná a vstup FREE-SOBOTA 6.10.,start v 21hod!!

po serii koncertů orientovaných na kapelky z ciziny je to čistě český hardcore večer..a kdo se o zábavu postará???těšit se můžem na objev metalcore scény,brněnské PRAY FOR FORGIVENESS,táborské řezníky,libujíc si v deathcoru BAD DAYS BEGIN a pacovskou trashcore stálici BALAMUTA!!!!!!!!!!!-takže sobota 15.9. Kamenice nad lipou club Čečka

a je to tu zas-2 tejdny uběhly a na závěr prázdnin nás čeká na Kamenické čečce velká paráda-italští (jak jinak,že..) metalový virtuozové DISEASE ILLUSIONS-na své si přijdou milovníci melodických kytar aka Darkest hour,Heaven shall burn,In flames...momentálně maj venku new cd a sbíraji pochvaly po celé evropě!!!!supportem jim budou-ostatně jako na všech jejich koncertech na území cz-Tachovští hardcore srdcaři SOMETHING LIKES,jedna z mála,kde ještě myšlenky hc maj své místo a skoro místní BORN AGAIN-neskromě musím napsat,že momentálně ve vrcholné formě...takže určitě není na co čekat,pátek 31.8. hurá ne Čéču!!!!!!!!!!!!!!

Aje to tu zas!!!zase neděle,zase Italové ale ted o prázdninách a konečně opět něco,co by mohlo chytit za srdce opravdový Hcčkáře!!!máš rád Madball??Agnostic front??,Hatebreed!!!a třeba Bestie boys??-tak pak tě nenechaj FACE YOUR ENEMY v klidu!!!!jedná se na živo o jednu z nej kapel,o zábavu bude fakt postaráno a jako support jedou jejich kámoši z Caserty/Neapole moderně znějící deathcore kluci ONE SHALL STAND-takže neděle 19.8. Kamenice na Čečce!!

Neděle 27.5. bude další zářez pro koncert v kamenické čečkárně,tentokrát ve znamení italských Rise after defeat(návrat po roce na místo činu) a švédských bardů Ignomity!!!!!na své si určitě přijdou fandové nekompromisního hardcoru řízlého špinavým metalem a protože je vstup opět Free,tak doufám,že bude plno a atmosféra perfekt jako vždy!!!!!!!!!!!!a akci doplní skoromístní punk hvězdičky Defense attack!!!!

Neděle 22.4. ve znamení toho nejlepšího,co může starej kontinent nabídnout!!!Hardcore banda EMBRACE DESTRUCTION na pravidelném tour konečně navštíví náš klub!!tato legenda evropskýho hácéčka,kde působí kytarista z Born from pain,a jejichž desky produkujou borci z Hatebreed všem ukážou,zač je toho loket!!-tohle si fakt nenechte ujít!!!to je živá energie!!a jako support nu metal/hardcore z Jihlavy-ABSOLUTE ZERO,po změnách v line up se kapela,zdá se,konečně našla a šlape jim to parádně!!!Takže-NEDĚLE 22.4. KAMENICE NAD LIPOU,ČEČKA KLUB!!!

A je tu jedna rychlovka,belgická squadra pro milovníky šíleností aka The dillinger escape plan,Converge,Nasum....pravděpodobně nejsložitější a nejmín čitelná kapela,která v Kamenici proběhla,tak to přijdte zhodnotit,jestli to stálo za to!!!jako vždy vstup FREE!!!a supportem budou 4 české kapelky,takže určitě dobrej program jak strávit sobotní večer!!!-THE ZYGOMA DISPOSAL!!!!!!!!!!!!!!!!

Ku.va!!!a je tu další rok a začínáme pěkně z vostra!!!!v neděli 29.1. bude na Čečce něco,co zaručeně rozhejbe zimou zamrzlý těla,chystaj se na nás 2 kapely z Itálie+jeden domácí support-ale pěkně popořadě!!takže nejdříve se nám představí skoro domácí cquadra Hackdown,hrající v tomto složení poslední koncert,což je škoda,protože forma týhle HC bandy šla nahoru..no snad brzo najdou náhradu..a komuže dělaj support???tak ta první kapela se jmenuje BEFORE TODAY COLLAPSES a drtí brutální verzi metalhardcoru aláá Emmure,Misery signals,takže mosh fans si přijdou na svý-je to vážně bravurně zahraný peklo a druhá banda se zove A MILLION WAYS a hraje neméně brutální sound,ovšem jdou na to odjinud,střídaj melo/zpěvo pasáže s brutalhrdlem,podsamplovaný kytary a vostrý breakdowny,zkrátka když se spojí AttackAttack!,Bringh me the horizon a podobný moderny,vše ve strhujícím tempu a hlavně,jako vždy FREE VSTUP!!takže neděle 29.1. CAY!!

Tak..a blíží se konec roku a s ním poslední letošní gig na kamenické Čečce!!!vo co de??-tak ted takový mix,od post rocku,přes sepulturovskej trashcore,moderní deathcore až ke klasickýmu metalcoru alááá As i lay dying,Heaven shall burn,Caliban....takže koho tyto styly oslovují,tak hurá ve středu 28.12. do Kamenice nad lipou!!!!!!!!!!!!! line up-Le Bain De Maid(Cheb),Balamuta(Pacov),Smashed face(Vysočina),a headliner večera,který bude na svém mini tour over czech křtít new cd LAST CHANCE TO DIE!!!!!!!,vstup je opět free,tak nesedte na assu a přijdte se letos naposled pobavit,CYA!!

Ahoy všichni-blíží se sobota a s ní i další koncertní nálož v Kamenici na "čečce",tentokrát k nám zavítá kapela SIMPLE FACT-metalcore sqadra z dalekého švédska,kolébky metalu a určitě to bude stát za to,vemte to nej z August burns red,Parkway drive nebo Bring me the horizont,trochu melo zpěvu a je to!!!supportem budou 2 české metalcore kapely a další důležitá věc-je to na delší dobu poslední koncik,tak si ho pojdte užít!!!!!takže sobota 19.11.!!!

ZDAR!!!!tak pro všechny,kdo přežili sobotní moshingovou nálož na "čočce" je tu dalšízářez-ruská metalcoreová senzace SARAH WHERE IS MY TEA!!!v doprovodu rodící se české hvězdy NOOSTRAK-určitě je se na co těšit,vstup opět free a tentokrát se ničeho nebojte,belgický kinderboys určitě nebudou....

AHOY-další námrd v Kamenici na čočce-tentokrát ve znamení prvotřídního deathcoru PLANEY a jejich kámošů,valících nekompromisní 2step/core STAB!!!obě bandy jsou z Belgie a ručím zato,že se nebudete nudit!!!!vstup opět FREE!!

a je tu další nedělní hardcore matinee-Step on memories a Rise after defeat,dvě moderní hardcore kapely z Itálie nás poctí svou návštěvou,supportem bude trashcore mašina Balamuta z Pacova...-takže určitě se bude opět jednat o podařený večer a já jen doufám,že návštěvnost a atmosféra bude zase supr!!!!!!!!ostatně jako vždy,takže seeya na čočce-a vstup opět dobrovolný!!!!!

AHOY!!!!-a je to tady!,jestli jsem v minulém blogu lákal na koncert bez moshů a pitů,tak ted je tomu přesně naopak!!čekaj nás 2 koncíky kde se (doufám) nezastavíte-první gig bude 8.9. v Jihlavě v profláklém klubu Ježek a rozdrtí nás momentálně vedle Bring me the horizont a Your demise jedna z nejpopulárnějších,nejlepších a nejaktivnějších kapel na britských ostrovech,londýnská partička NO SECOND CHANCE,brutal mosh parta ujíždějící na vlnách evokující Hatebreed,Terror,First blood,Madball,Emmure...,na živo naprosto devastující show!!!,v současné době vychází na jednom z největších labelů v evropě GoodLife records jejich debut cd,na tour je doprovází další parta z UK-FORT VALLANCE a opět se těšte na circle pity a spartakiádu....a domází scénu zastupuje trashová 1.liga RAPSOD!!!bude to jízda,o tom není pochyb.....

druhej koncert bude hned v sobotu 10.9. v Kamenici na "Čečce"!!!po minulém koncertu,který se kurva vydařil(Rise above dead) k nám zavítá další moshparta,tentokrát UNITEDBLOOD z Belgie!!!a zase bude devastace,spocený trika a pocit z dobře vykonaný práce,páč tenhle band to umí taky pěkně rozpálit a v Kamenici začínaj evropský tour,což už samo o sobě je kurva huuustý,support na čečce obstarají DEFENSE ATTACK,nová rawpunk jízda z Jindřicháče...,no a další kapelou,která se tu představí je momentálně to nej,co nabízí česká deathcore scéna-5fešáků kteří si říkají At8OnThePingPongTable-brutální show,brutální muzika....takže řádně rozcvičit a seeya in the pit!!

TELLHELL-agentura vzniklá 1997 a zabívající se organizací koncertů převáždě hardcore/metal kapel a to jak v cz tak i v zahraničí -v Rakousku,Německu,Holandsku,Slovensku....,,co se týká cz,tak převážně v jižních čechách a na vysočině

co se v minulosti pod křídly TH dělo???za zmínku určitě stojí koncerty kapel jako-Converge(us),Grade(can),Newborn(hu),Amulet(nor),Embrace destruction(i),Escape from sickness(swi),No second change(uk),Decon(d),Scars remain(d),Inarcadia(a),My city burning(nl),Palm(jap),Curse of instinct(slo),Abhorrence(sk),Apron(d),Chimaera(b),Dignity dies first(uk),Silent decay(d),Julith krishun(d),All heads rise(nl),Deadlock(d),Fall of serenity(d),By night(swe).....

DŮLEŽITÉ INFO PRO VŠECHNY,KDO SEM ZAVÍTAJÍ-TATO JEDNOČLENNÁ "AGENTURA" NIKDY NEBUDE PODPOROVAT NIC,CO MÁ TŘEBA JEN SEBEMENŠÍ PŘÍKLON A SYMPATIE K FAŠISMU A VŠEM JEHO ODNOŽÍM,TAK TU PROSÍM PODOBNĚ SMÝŠLEJÍCÍ LIDÉ NEPLÝTVEJTE SVÝM DRAHOCENÝM ČASEM

momentálně je snaha dělat konerty pro kapely z "venku" ve výše napsaném regionu,plány na nejbližší akce jsou

2011

16.4.Kamenice n/l-My autumn(ru)+Betraying the martyrs(fra)+Smashed face

25.4.Jihlava/Štoky-Embrace destruction(ita)+No second chance(uk)

9.5.Jihlava -All heads rise(nl)+Madcult(sk)+Anime torment

18.6.Žirovnice-Apron(ger)

5.7.Jihlava-Escape from sickness(swi)+support

5.8.Kamenice n/l-Rise about dead(ita)+5second to leave

30.8.Kamenice n/l-Through this defiance(us)+Hackdown

8.9.Jihlava-No second chance(uk)+For vallance(uk)

10.9.Kamenice n/l-United blood(bel)

9.10.Kamenice n/l-Step on memories(ita)+Rise after defeat(ita)

29.10.Kamenice n/l-Planey(bel)+Stab(bel)

4.11.Kamenice n/l-Sarah where is my tea(rus)

19.11.Kamenice n/l-Simple fact(swe)

28.12.Kamenice n/l-Last chance to die(ger)

2012

29.1.Kamenice n/l-Before today collapses(ita)

31.3.Kamenice n/l-The zygoma disposal(bel)

22.4.Kamenice n/l-Embrace destruction(ita)

27.5.Kamenice n/l-Rise after defeat(ita)+Ignomity(swe)

19.8.Kamenice n/l-Face your enemy(ita)+One shall stand(ita)

31.8.Kamenice n/l-Disease illusion(ita)+Born again

6.10.Kamenice n/l-Inward effect(ger)+Tribe(sk)+BDB

2.11.Kamenice n/l-Before today collapses(ita)+YES+La migra

24.11.Kamenice n/l-Delusion+At folson prisom+Crashdogs

8.12.Kamenice n/l-Live Life(Aut)+Noostrak+Inmate of pleasure

2013

25.1.Kamenice n/l-DCA(France)+New world order

9.3.Kamenice n/l-SWYF+MoF+EWH

12.4.Kamenice n/l-Hopeless youth(sk)+AT+PFF+WGAD

11.5.Kamenice n/l-21 Gun salute(nl)+None shall fall(nl)+Born again+Swarm

14.6.Kamenice n/l-Lower than flags(Uk)+CCC

 14.9.Kamenice n/l-Kiss the sun+Otherpaths

11.10.Kamenice n/l-Princess(Sk)+The sea charmer+EWH

18.10.Kamenice n/l-Clipwing(Can)+Icons down(Fr)+Friendly noise

 

 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Curlies

Ahoj!
RÁD BYCH tě POZVAL NA PROFIL NAŠÍ KAPELY A POPROSIL O PŘIDÁNÍ MEZI FANS))
DIKEES ZA CURLIES mates

Zobrazit všechny názory