Telesa Ohnepal - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Telesa Ohnepal hardcore-punk / Kladno

„Nové album UNHOLLYWOOD právě vychází !“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nové album UNHOLLYWOOD právě venku!

Upraveno:

 Po dvou letech od vydání posledního úspěšného alba vychází u Véva Records ve spolupráci s Do řady! Records kapele TELESA OHNEPAL další, tentokrát 10-ti palcový vinylový počin UNHOLLYWOOD.

Nahrávka vznikla už v dubnu 2019 ve studiu Shark v Bzenci. Naprosto profesionální a také velmi lidský a vstřícný přístup obou tamních zvukodělných mistrů stojí v základu dokonalého soundu jejích 10 stop. Hutný, syrový, přitom znělý a jasný, přičemž harmonicky vyvážený i sladěný v perfektní symbiózu drsné krásy. Takový je to počin.

UNHOLLYWOOD představuje 10 intenzivních a zneklidňujících skladeb plných naléhavosti, energie a hustoty..

Telesa zůstala od poslední nahrávky ve stejném nástrojovém obsazení, což je jen ku prospěchu věci. Marcelova ďábelsky nadupaná a nádherně přesná bubenická práce spolu s Mášovou baskytarovou hravou dřinou obdobně charakterizovanou vytvářejí dokonale pevný podklad pro mistrnou, precizně vyhranou a brutálně temně ostrou kytarovou jízdu Leo Játra. Nově Telesí Kratos (P. S., Kritická Situace, Prasklep a další...) nechává své vřískání okořeněné patřičnou dávkou zřetelné artikulace tančit v rytmech této mocné hard-core-punkové základny.

Od samého začátku až ke svému konci je přitom deska poseta množstvím svěžích změn, podivuhodných překvapení a podobně kreativních momentů.

Nechcete, aby Vám doma chyběla.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Herák

jo a mimochodem gratuluju a těším se na nějakej koncert..

Herák

ty jo..tak to je kluci paráda..tak tohohle matadora vám přeju..lepší než já marceli..

Zobrazit všechny názory »