škoda že tomu nerozumim protože se mi to zdá fakt dobrý:D nepřestávej:)
karlos
kamo potreoval bych tu tvoji acapellu plsss.. dej vedet..zatim
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
kamo potreoval bych tu tvoji acapellu plsss.. dej vedet..zatim
škoda že tomu nerozumim protože se mi to zdá fakt dobrý:D nepřestávej:)
heeej zdraviim jedeš fakt krutěěě líbí se mi to je to fakt stylový....ségra taky dává rusky...dyštak kdybys měl zájem o spolupráci???ozvi se mi na icq a nebo nech vzkaz tady na mym profilu...zatim peace a add* jedeš krutěěě
**ta 1. pisnicka vypada fakt dobre,ale nerozumim..ale neprestavej :)jed daal :)ale mozna to zkus cesky :D :) ;)**
skoda ze ti nerozumim nemuzu posoudit
ruština je hezká...jen škoda že nerozumím...:)
zdar teibe, sory ze ti zaprasily ty zakomplexovany děti.. profil..D. diki za zastání...kamo...jinak pak posli tu akapelku...a ještě jednou sory za ten virus DD
jojojo, nejlepšííí ;-)!!!
krasa krasa krasa♥♥♥uzasny...moooc se ti to povedlo Olizkuu:-*