MIER poslechni novej BEAT v nejbiliší době dělám MIXTAPE ....hlemám kvalitní MC....Kdybys měl zájem a seděl ti ten novej ta tak napište jinak mám v plánu že udělám 20 beatu a enchám vybrat lidi uš mám teď v chodu spolupráci z http://bandzone.cz/darksidecrew jenom kdyby jste chtěli vědět kdo na mixtape ais bude žádný mrdky s nima plánuju jednu skladbu kdyš se spolupráce jim bud elíbyt tak i víc zatím je to ok jenom dělám beaty tak napiš MIER
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.













