Teen Movie - Úvod | Bandzone.cz

Teen Movie grunge-experimental / Prague

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Mania
  Nezařazeno
 • Malibu (cover)
  Nezařazeno
 • Mono (cover)
  Nezařazeno
 • Uncool (cover)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

News

Ranni neskutecnou, a ted i konecne konecnou, predstavujeme Vam verze “Manii”! Dekujeme kapele (ci nazev zustava tajemstvim) :DDDD ktera nam s tim hooooodne pomohla! Proc tajemstvim…? No, jinak to bude vypadat jako vyjizdeni nekam, nevim kam… ale ne na svojih koneh! Kone nikdy plest nebudeme! Uz slysim “…to doufam…” :DDDD diky kuci! p.s.: Hole revival se Vam jenum zdal...)                              

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Rockmartinusa

MegaBox HD give you the power of choosing when and where you would like to watch all sorts of movies and television by putting all of it on your Android mobile device. The media play within this app does not allow users to select an option for subtitles. The work around for this is to use another app, like VLC and MX Player, which are supported by MegaBox HD. Click here for MegaBox Hd https://megaboxhdapk.com/

Rockmartinusa

KRNL is one of the most reliable Roblox exploits when it comes to script performance. It is a program that utilizes software glitches to inject third-party programs into Roblox. KRNL has around 80 % of scripts available on the internet. It is one of the safest and stable exploits to use for Roblox so far. If you want to install KRNL and get the advantage of it then here is a guide for you.
Download Here https://krnl.ltd/ https://krnl.us.com/

Zobrazit všechny názory